GeriEtkinlikler Açık Havada Müzikli Geceler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Açık Havada Müzikli Geceler

Açık Havada Müzikli Geceler

47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali konserleri coşturacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali programı içinde yer alan çoğu açık havada, ücretsiz olarak verilecek konserlerde müzik coşkusu zirve yapacak. 

Manavgat, Antalya, Isparta ve Burdur’da gerçekleştirilecek açık hava konserlerinde ünlü yönetmen Emir Kusturica ve grubu, Moğollar, Edip Akbayram, Sümer Ezgü, Kıraç, Gökhan Kırdar, Marsis, Emine Akmeşe ve İlke Türkdoğan festival izleyicileriyle buluşacak.

Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda ise Can Dündar-Fahir Atakoğlu ikilisi sevenleriyle bir araya gelecek. 47. Altın Portakal Film Festivali içinde yer alan konserler şu şekilde sıralanıyor:

Emir Kusturica & No Smoking 9 Ekim’de

Festivalin açılış konseri 9 Ekim Cumartesi günü AKM önünde, açık alanda gerçekleşecek. Açılış konserinde, Emir Kusturica ve etnik tekno-rock grubu 'No Smoking" hareketli koreografileri ve özgün performanslarıyla geceye renk katacak. Emir Kusturica & No Smoking konseri saat 20.30’da başlayacak.

Anadolu Ateşi’nden 10 Ekim şovu

10 Ekim Pazar günü 47. Festival’in açılış korteji bitiminde, Büyükşehir Belediyesi önünde düzenlenecek açılış kokteylini Anadolu Ateşi’nin gösterisi renklendirecek.

Moğollar Manavgat’ta, Sümer Ezgü Döşemealtı’nda

10 Ekim akşamı saat 20.30’da Manavgat’ta Moğollar, Döşemealtı’nda Sümer Ezgü Altın Portakal için söyleyecek.

  

Açık Havada Müzikli Geceler
  

Gökhan Kırdar AKM önünde hayranlarıyla buluşacak

11 Ekim Pazartesi akşamı AKM önünde Gökhan Kırdar hayranlarıyla buluşacak. Film müziklerinden de tanıdığımız, popüler müzik sanatçısı Gökhan Kırdar’ın konseri saat 20.30’da başlayacak.

Of Karadeniz’den sonrası Marsis

12 Ekim’de Zafer Mahallesi’nde bulunan ANTKOOP Sitelerinde “Of Karadeniz” filminin bitiminde Marsis grubu izleyicileri coşturacak.

Moğollar Isparta’da, Edip Akbayram Burdur’da

13 Ekim’de Saat 18.00’de Edip Akbayram Burdur’da dinleyicileriyle buluşacak. Aynı gün Moğollar’ın Isparta konseri saat 20.30’da başlayacak.

Kıraç AKM önünde

“Anadolu Rock” tarzı müzikler yapan, dizi müziklerinden de tanıdığımız popüler sanatçı Kıraç saat 21.00’de AKM önünde, açık alanda hayranlarına seslenecek.

Döşemealtı’nda ikinci konser

Festivalin son konseri Döşemealtı’nda. 47. Festivalin son gününde Burdur yöresi türkülerinin özgün sesi Emine Akmeşe ve Antalya’da yaşayan genç sanatçı İlke Türkdoğan’ın müzikseverlerle buluşacağı konser saat 20.30’da başlayacak.

Fahir Atakoğlu – Can Dündar Muratpaşa’da

Fahir Atakoğlu’nun Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda saat 20.30’da vereceği konserde, 1990 yılından bu yana Atakoğlu’yla birlikte çok sayıda belgesele imza atan Can Dündar da yer alacak.

www.aksav.org.tr

False