GeriEtkinlikler 8 Mart'ta Jurassic Land'e ücretsiz giriş!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

8 Mart'ta Jurassic Land'e ücretsiz giriş!

8 Mart'ta Jurassic Land'e ücretsiz giriş!

Jurassic Land'de heyecan ve adrenalin dolu bir yolculuk!

İstanbul Forum Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’nin en büyük tema parkı Jurassic Land, tüm kadınları yılın bu özel gününde sevdikleriyle birlikte dinozorların macera dolu dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Soyları 65 milyon yıl önce tükenmiş olan dinozorların yeniden hayat bulduğu Jurassic Land, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 10:00-15:00 saatleri arasında tüm kadınlara ücretsiz giriş sunarak onların bu özel günlerini kutluyor. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan ve yılın her günü gezilebilen Jurassic Land'de ziyaretçileri heyecan ve adrenalin dolu bir yolculuk bekliyor.

70 dinozorun birebir replikalarının yer aldığı Jurassic Land, çocuklara olduğu kadar büyüklere de unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Farklı dönemlere ait dinozor iskeletleri, fosil ve yumurtalarının sergilendiği müze bölümü; mağara şeklinde tasarlanmış kazı alanı; Türkiye’nin ilk ve en büyük hareketli sinema salonu olan Juracopter’da dünyanın önde gelen tema parklarına animasyon fimler tasarlayan Nicholas Koenig’in kreatif direktörlüğünde hazırlanan ve dinozorların nefesini ensenizde hissettiren 4 boyutlu, 6 efektli sinema deneyimi ve dinozorlara dair daha birçok sürprizi ile Jurassic Land, tüm çocukları, aileleri ve dinozor tutkunu yetişkinleri ziyarete bekliyor.

Adres: Forum İstanbul AVM Kat 2 Bayrampaşa

Telefon: 0212 640 80 88

www.jurassicland.com.tr

False