GeriEtkinlikler 8 Mart’ta Kadınlara Özel Sürpriz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

8 Mart’ta Kadınlara Özel Sürpriz!

8 Mart’ta Kadınlara Özel Sürpriz!

Sadece size özel bir gün...

The Ritz-Carlton, Laveda Spa Dünya kadınlar günü için tüm bayanlara hediye olarak ücretsiz cilt bakımı imkanı sunuyor ve değerli olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor. Sadece küçük bir rezervasyon işlemi ile bu şansa sahip olabileceksiniz.

Laveda Spa, Dünya Kadınlar Günü’nden ilham alarak, misafirlerine 8–9 Mart tarihlerinde ücretsiz bir uygulama sunuyor. Carita ürünleriyle uygulanan cilt bakımından ücretsiz olarak yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken ise Laveda Spa’yı arayarak rezervasyon yaptırmak.

Bu bakım, temizlik, peeling ve cilt yapısına göre nemlendirici maske uygulamasını içeriyor ve cildiniz uzman terapistler tarafından incelendikten sonra uygulanıyor. Laveda Spa’nın uzman terapistleri, ücretsiz cilt bakımı uygulamasına katılan misafirleri cilt yapıları ve kullanabilecekleri ürünler konusunda bilinçlendiriyor, önerilerde bulunuyorlar. Carita ürünlerinin kullanıldığı ücretsiz mini cilt bakımı ile ışıltılı bir cilde sahip olmak için acele etmek ve bir an önce rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: (0212) 334 43 53

Resmi Web Sitesi

False