GeriAlışveriş 3D Diesel Kids
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3D Diesel Kids

3D Diesel Kids

3D teknolojisiyle hazırlandı.

Diesel Kids ilkbahar-yaz koleksiyonunda kullandığı organik ve çevre dostu ‘Tencel’ kumaş ile ilgi çekiyor. Yeni sezonunda farklı tarzları birleştirmesinin yanı sıra 3D teknolojisini de koleksiyonunun ana teması olarak belirledi.

Diesel Kızları için Üç Farklı Tarz

Diesel Kids bu sezon kızlara ‘Sokak Tarzı’, ‘Stil Asileri’ ve ‘Sokak Şekerleri’ adıyla üç farklı tarz sunuyor. Sokak Tarzı, birçok grafik desenli tişörtle kombineli olarak ‘sokak’ bazlı jean ceketleri içeriyor. Organik ve çevre dostu ‘Tencel’ kumaşı tulumlardan tişörtlere kadar bütün ürünlerde karşımıza çıkıyor. Bu kumaş, jean kumaşına daha hafif ve rahat bir his katıyor.

Stil Asileri içinse Rock tarzında taşlanmış jeanler ve grafik desenli tasarımlar yer alıyor. Renk yelpazesinde ise siyah, gri, beyaz çizgili elektrik mavisi, florasan pembesi ve leylak tonları yer alıyor. Son olarak da Sokak Şekerleri tarzı, daha yumuşak tonlar olan Kaliforniya renkleri içeriyor. Daha canlı renkler, alışılmışın dışında heyecanlı grafikler ve batikler yer alıyor.

Diesel Erkekleri için Teknolojiye Ayak Uyduran Tasarımlar

Diesel Kids, erkekler için rock ve sokak tarzının yanında, elektronik tarzı da sunuyor. Yeniz sezon tasarımlarımlarında 3D teması grafiksel tasarım olarak yansımıştır. Jean, pantolon ve ceketlerde iPod’lar için özel cepler ve diğer birçok elektronik eşya için taşıma yerleri yer alıyor. iPod ve teknolojik eşyaları olmayan erkekler için Diesel kids, bu ürünlerin imitasyonlarını da koleksiyonun da sunuyor.

Erkekler için Rock tarzı, tişörtlerin üzerindeki desenlerde kendini gösteriyor. Sokak tarzı ise rahat kesimleriyle, göz alıcı ve çekici renkleriyle, genç sörfçüler için yaz soluğunu içeren renkler ortaya çıkıyor. Özellikle güneş gözlükleriyle sırıtan maymun figürlü tişörtler en beğenilenler arasında yerini alıyor.

Diesel Kids Jean Koleksiyonu

Bu sezon erkekler ve kızlar daha da çok jean seçeneği ile karşı karşıyalar… Klasik taşlanmış jeanlerden sprey efektlerine kadar birçok jean tasarımı koleksiyondaki yerini alıyor.

Jean koleksiyonunda, dar veya düz kesimler, bot kesimlerinden dar paça kesimlere kadar her türde seçenek yer alıyor. Kızlar içinse yeni jean tarzı olan Jeggins, dar kesim ve hem rahatlığı bir arada sunuyor.

Bütün kıyafetler geniş bir aksesuar yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Sneakerlarda el işi çalışmalar ve ayrıcalıklı detaylar yer alıyor. Erkekler vintage bez ve metalik deri sneakerları kapabilmek için birbirleriyle yarışacak. Ayrıcalıklı olarak kızlar içinde modaya uygun olan deri ve bez ayakkabılar, neon renklerinde sandaletler, çok açık renkli süet ve simli ayakkabılar sunuluyor.

www.diesel.com

False