GeriEtkinlikler 23 Nisan Resim Şenliği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

23 Nisan Resim Şenliği

23 Nisan Resim Şenliği

Sakıp Sabancı Müzesi'nden...

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi ve İstanbul Veteriner Hekimler Odası’nın düzenlediği “23 Nisan Resim Şenliği”, 20 Nisan 2011 Çarşamba günü saat 13:00’te İstinye Park ana lobide gerçekleştirilecek.

6-14 yaş arası çocukların katılımına açık olacak etkinlikte, SSM Eğitim Bölümü tarafından organize edilen “Onları Anlıyorum, Seviyorum, Koruyorum” temalı resim şenliği gerçekleştirilecek. Kültür ve sanat yoluyla çocuklarda hayvan sevgisinin ve hayvanları koruma bilincinin geliştirilmesini amaçlayan ve “veterinerlik” konusunun işleneceği çalışmada, katılımcılar konuyla ilgili resimler yapacak. Yaklaşık 500 çocuğu kucaklaması beklenen şenlik, Bremen Mızıkacıları adlı oyundan bir bölüm ve İstanbul Klarnet Korosu’nun Klarnet Sirki performanslarıyla renklenecek.

23 Nisan Resim Şenliği

Çocukları Hediyeler de Bekliyor

Çocuklara kitap ve bilgilendirici broşürlerin hediye edileceği etkinlikte, sürpriz ikramlar da yapılacak. Etkinlikte yer almak isteyen okulların, belediye çocuk birimlerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve bireysel katılımcıların, (0212) 277 22 00 / 137 - 134 numaralı telefondan rezervasyon yaptırması yeterli olacak. 

False