GeriEtkinlikler 23 Nisan Bayram Tadında Geçsin Diye…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

23 Nisan Bayram Tadında Geçsin Diye…

23 Nisan Bayram Tadında Geçsin Diye…

Adile Naşit'te ücretsiz tiyatro fırsatı...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu sene miniklerin yüzünü güldürecek. Adile Naşit Tiyatrosu bayramı kutlamaya hazırlanan minikler için iki gün ücretsiz oyun sergiliyor!

Yıldırım Belediyesi Adile Naşit Tiyatrosu çocukların bayramına mutluluk katacak.23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı nedeniyle ‘ 23 Nisan Şenlikleri’ organize eden Adile Naşit Tiyatrosu çocuklara doyumsuz gösteriler sunacak.

Ücretsiz Gösteriler Bayram Günü Çocuklarla Buluşacak

23 Nisan Cumartesi ve 24 Nisan Pazar günü birbirinden renkli gösteriler sunmayı planlayan Adile Naşit Tiyatrosu, çocuklara tam bir bayram yaşatmayı planlıyor. Yıldırım Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat Derneği işbirliği içinde organize edilen programda çocuklar ücretsiz olarak karagöz gösterisi, tiyatro oyunları, kukla ve sihirbaz gösterileri izleme imkanı bulacak.

Organize ettikleri şenlikle ilgili bilgi veren Adile Naşit Tiyatrosu Müdürü Engin Dörtkardeş ‘”Minik yavrularımızı hafta sonları, sömestir tatili ve yaz tatilinde unutmadığımız gibi, 23 Nisan Ulusal egemenlik Çocuk Bayramımızda da onlara yakışır etkinlikler tertip ediyoruz. Çocuklarımız bayram kutlamaları sonrası tüm günlerini burada eğlenceli dakikalar içerisinde geçirecek. Bursalı çocukların ev ve okul sonrası ikinci adresi konumuna gelen tiyatromuz yavrularımızın sağlıklı gelişimi için elinden geleni yapıyor ” dedi. Tüm çocukları davet eden Dörtkardeş programın şu şekilde olacağını söyledi.

Program

23 Nisan Cumartesi
Saat: 13.00
Saat: 15.00

24 Nisan Pazar
Saat: 13.00
Saat: 15.00 

False