GeriDekorasyon 2015 yaz ev dekorasyonunda neler moda?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2015 yaz ev dekorasyonunda neler moda?

2015 yaz ev dekorasyonunda neler moda?
Abone Olgoogle-news

Bu yaz evleri cilalı pastel renkler, düğmeli yastıklar süslüyor.

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin öncülüğünde, 2015 ev modası trendleri belirlendi. Trendlere göre evlerde bu yaz hayal gücü hakim oluyor. Evleri cilalı pastel renkler, düğmeli yastıklar süslüyor.

2015 yaz ev modası trendleriyle evlerde hayal gücümüzü yanımıza alarak gerçekliğin kapıları ardına kadar açılacak. Bu yaz ev tekstil ürünlerinde cilalı pastel renkler, soluk ve indigo maviler, yeşiller ve sıcak renklerden soğuk renklere doğrudan geçişler hakim olacak. Resimli pikeler ve düğmeli yastıklar, pamuklu ve yıkanmış ketenden oluşan materyallerin yanı sıra örgüyü, dokumayı çağrıştıran motifler, deri ya da hayvan postu baskılı ürünler evleri süsleyecek.

2015 ev tekstili modası “kutsal uyum”, “parlak füzyon” ve “süper sahil” temalarından oluşuyor.

Kutsal uyum teması

Olağandışı ve son derece modern tarzının yanında klasik, zamandan bağımsız kalitesinden de ödün vermeyen bir yaşam alanı sizleri bekliyor. Modern romantizm ve zarafet evleri sarıyor.

2015 yaz ev dekorasyonunda neler moda

Parlak füzyon teması

Güneşli turistik mekanları çağrıştırıyor. Farklı mekan arayışındaki bohem ve kozmopolit tüketiciye dinamizm ve optimizim sunuyor. Parlak füzyon tarzı evlerde modernleştirilmiş, canlı, son derece çağdaş bir egzotizm bu temanın ambiyansını oluşturuyor. 

2015 yaz ev dekorasyonunda neler moda

Süper sahil teması

Doğal yaşam tarzını tercih edenlere basitlikten yana, hayal kurmak ve düşüncelere dalmak için son derece sakin bir ortam sunuyor. Kalite ve nezaket, bolluk ve uyum arayışı içerisinde olanların bu tarz vazgeçilmezi olacak. 

2015 yaz ev dekorasyonunda neler moda

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle