GeriAlışveriş 2011 Plaj Modası Zeki Triko
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2011 Plaj Modası Zeki Triko

2011 Plaj Modası Zeki Triko

Zeki Trikoya uğramadan tatile çıkmayın!

Tatile çıkarken Zeki Triko'ya uğramadan bavulunuzu hazırlamayın! Zeki Triko'nun Cato Van Ee ile tanıttığı 2011 plaj koleksiyonu büyülüyor.

Güneş yağından rengarenk havlulara, flip-flop terliklerden mayolarınıza uygun çantalara kadar her şeyi bulmak mümkün. Hem gündüz hem gece giyilebilecek elbise, tunik ve tulumları da ürün yelpazesinde barındıran Zeki 2011 bikini ve mayo koleksiyonunun farklı seçenekleri ile de bütün tatil ihtiyacınızı modadan ödün vermeden karşılayacaksınız.

[fotogaleri=52]

Sadeleşen çizgiler güçlü renkler ve taşlı kalın kemerlerle birleşip vurucu ve dinamik bir görüntü sergiliyor. Klasik mayolara canlılık katan renk, desen ve aksesuar seçeneklerinin yanı sıra, seksi, çarpıcı mayo tasarımlarının da yer aldığı koleksiyonda, takip çıkarılabilen destekler, içten form veren yumuşak kaplar ve göğsü kaldıran telli üstler vücudun daha hoş görünmesini sağlayan teknik detaylar.

Desenler genellikle dev boyutlu sanatsal çalışmalar olarak yer alıyor ve kesinlikle canlı parlak renkler ön plana çıkıyor. Sadeleşen çizgiler güçlü renlkler ve taşlı kalın kemerlerle birleşip vurucu ve dinamik bir görüntü çiziyor denebilir.

False