GeriEtkinlikler 11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Birbirinden farklı 6 yeni film bu hafta vizyonda…

UYUMSUZ SERİSİNDEN: YANDAŞ


11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Tris ve Dört’ün bildikleri tek şehir Şikago’dur ve burayı terketmeye mecbur kalmışlardır. Bildikleri tek yeri bıraktıktan sonra, onların bildiklerinin hepsi önemini yitirir. Tris ve Dört, Şikago’nun hemen dışındaki, insanlığa tehdit bulunduran savaşta kimin tarafında olacaklarına karar vermek zorundadırlar.

Yönetmen: Robert Schwentke

Oyuncular: Shailene Woodley, Zoe Kravitz, Miles Teller, Theo James


KOLPAÇİNO: 3. DEVRE

11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Karısından ayrıldığı yetmemiş gibi tam da bu üzücü dönemde babası Kudret’i kaybeden Cemil, kalmakta olduğunu villasını film çekimlerine kiraya vererek oradan aldığı para ile geçinen biridir. “Başkan” lakabıyla tanınan, filozofluğunun yanı sıra deliliğinin de zirvelerini yaşayan bir mayfa babasının adamlarından biri ile Özgür’ün telefonları karışır ve mafya babasına iletilmesi gereken paranın tamamı Özgür’e gider. İşler, paranın Özgür’ün eline geçmesiyle bir hayli karışır.

Yönetmen: Şafak Sezer

Oyuncular: Aydemir Akbaş, Erkan Petekkaya, Şafak Sezer, Ali Çatalbaş


ANNEMİN YARASI

11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Salih, yetimhanede büyüyen bir çocuktur ve 18 yaşına bastığında ailesini bulmak adına yetimhaneden ayrılarak yollara düşer. Babasını bulmaya çalışırken bir çiftlikte işe başlayan Salih, hiç beklemediği bir zamanda hayalini kurduğu aileye sahip olmuştur. Bu aile ile, geçmişten suyun yüzeyine çıkan birçok sır da vardır. Geçmişte bırakılan bir maziyle iki aile tekrardan karşı karşıya gelmiştir.

Yönetmen: Ozan Açıktan

Oyuncular: Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık


ROMA’DA AŞK BAŞKADIR

11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Maggie bekar bir annedir ve Summer adında bir kızı vardır. Anne-kız İtalya’ya tatil yapmak için gitme kararı alır. Maggie’nin gençliği Toskana’da geçmiştir ve oraya gittiklerinde ilk aşkı olan Luca ile karşılaşmıştır. Maggie, Luca’nın hala bekar olduğunu öğrendiğine çok heyecanlanırken, bir yandan da Summer ve Luca’nın annesi Carmen da Newyork’a dönmek isterler. İkisi bir olup Roma’ya kaçarlar ve Luca ve Maggie de onları bulmak üzere Roma’nın yolunu tutarlar.

Yönetmen: Ella Lemhagen

Oyuncular: Sarah Jessica Parker, Raoul Bova, Claudia Cardinale, Rosie Day


NACİYE

11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Her insanın kendisine ait bir odası olması gerektiği ve buna ihtiyacı olduğu gibi Naciye’de buna gereksinim duyar fakat onun tek güvenli yeri adadaki evdir. Naciye, evi, içindekileri her şeye rağmen korur. Bengi ise kocasıyla karışık bir ilişkisi olan, hamile bir kadındır. Bir gün kocasının kendisinden habersiz bir şekilde kiraladığı adadaki bu eve gitme haftasonu için gitme kararı alırlar ve iki kadın bu evde karşılaşır.

Yönetmen: Lütfü Emre Çiçek

Oyuncular: Derya Alabora, Esin Harvey, Görkem Mertsöz, Erdoğan Ünlü


HASRET

11 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Almanya’da insanların pekte izlemediği bir televizyon kanalındaki bir film ekibi belgesel çekmek amacıyla İstanbul’a gider. Ekip, buraya ayak basar basmaz röportajlarına başlar. Birbirinden farklı yerleri görüp birbirinden tamamen farklı insanlarla konuşurlar: Alevi Komünist, her şeye bir cevabı olan bir çaycı, kedilerin medeniyeti olduğundan bahseden tarihçi, yıkılan yuvalar, kaçak çalışan göçmen işçiler…

Yönetmen: Ben Hopkins

False