GeriEtkinlikler 01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri

Bu hafta 8 yeni film vizyona giriyor.


Cloverfield Yolu No 10

Büyük bir trafik kazası geçiren Michelle, gözlerini yer altında konumlanmış bir sığınakta açar. Yanında ise, dışarıda kimyasal bir saldırı olduğunu ve kesinlikle dışarıya çıkamadaklarını iddia eden iki yabancı adam vardır.

Oyuncular: John Goodman, Mary Elizabeth Winstead, John Gallagher Jr., Douglas M. Griffin

Yönetmen: Dan Trachtenberg

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri


Bir Dilim Aşk

Aynı trafik kazasında anne babalarını yitiren kuzenler Vivien ve Chloe’yi halaları büyütür. Halaları öldüğünde, büyük yatırımlar yaptığı pastanesini iki kuzene eşit hisselerle miras bıraktığı anlaşılır. Ancak pastane borç içinde yüzmektedir. Kuzenler bir yandan pastaneye el konulmaması için çabalarken, bir yandan da pastacılık konusundaki farklı görüşleri yüzünden birbirlerine düşer. Aşk ise bu pastanenin olmazsa olmazlarındandır. Chloe uzun zamandır peşinden koşan ünlü şefi görmezden gelmeye, Vivien ise en büyük düşmanları yakışıklı bankacı Paul’un ilgisine karşı koymaya çalışmaktadır.

Oyuncular: Aimee Teegarden, Linda Lavin, Blanca Suarez, Ernie Sabella

Yönetmen: Gustavo Ron

 

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri


Suikastçı

9. Yüzyılda Çin’de büyük iktidar savaşları verilmektedir. Merkeze karşı en büyük muhalefeti yürüten Weibo Hanedanı’nda üst düzey bir görevde olan bir generalin 10 yaşındaki kızı Yinniang, bir rahibe tarafından kaçırılır. Dövüş sanatlarında ustalaşan Yinniang, zalim ve yozlaşmış bürokratları öldürmek üzere eğitilir ve eşsiz bir suikastçıya dönüşür.

Oyuncular: Chen Chang, Qi Shu, Yun Zhou, Satoshi Tsumabuki

Yönetmen: Hou Hsiao-Hsien

 

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri


Kartal Eddie

İngiltere’nin daha önce hiç kayakla atlamada sporcusu olmamıştır. Ve Eddie daha once hiç kayakla atlama denememiştir. Bir çok kayakla atlama sporcusuna gore daha ağırdır ve diğer sporcular gibi bir geçmişe ve maddi desteğe sahip değildir. Aynı zamanda berbat bir görüş yeteneğine sahiptir ve gözlük takarken kayakla atlama yapmak çok tehlikelidir.

Oyuncular: Taron Egerton, Hugh Jackman, Christopher Walken, Jo Hartley

Yönetmen: Dexter Fletcher

  

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri


Küçük Savaşçı: Savva

“SAVVA” küçük bir köyde yaşayan 10 yaşında bir erkek çocuğun hikayesi. Bir zamanlar beyaz kurtlar krallığı tarafindan korunan köy , beyaz kurtlarin toplu sekilde kaybolmalarindan sonra acımasız sırtlanlar için basit bir av haline gelmistir. SAVVA sırtlanların köyü bastığı bir gece ormana kacmayı başarır ve ANGEE isimli beyaz kurt tarafından kurtarılır.

Seslendirme : Mılla Jovovıch Sharon StoneJoe Pescı Whoopıgolderberg Wıll Chase Jım Cummıngs 

Yonetmen : Max Fadeev

 

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri


Aşkın Sırrı: Somuncu Baba

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı” filminde genç bir dervişin ilahi aşkı arayışı ve bu uğurdaki zorlu mücadelesi, epik bir dil ve anlatım ile sevda, ayrılık, sabır ve tevazu gibi temalar üzerinden işleniyor. Film aynı zamanda Somuncu Baba'nın aşkı arama yolunda Hicaz'dan Şam'a ve Bursa'dan Aksaray'a uzanan hikâyesiyle bir yol filmi olma özelliği de taşıyor

Oyuncular: Furkan Palalı, Ali Sürmeli, Altan Akışık, Altan Gördüm, Emin Olcay, Fırat Tanış, Gürkan Uygun, Haldun Boysan, Kenan Bal, Saruhan Hünel, Serdar Yeğin, Sinan Albayrak, Suna Selen, Tuvana Türkay, Yunus Emre Yıldırımer

Yönetmen: Kürşat Kızbaz

 

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri


 Deliormanlı

Savaş Türkyılmaz, “Deliormanlı” lakaplı, Avrupa şampiyonu milli bir boksördür. Karısı öldükten sonra ringleri bırakan Deliormanlı, ortadan kaybolur. Annesinin tedavi masraflarını karşılamak için ringlere geri dönme kararı alan Deliormanlı’nın yolu, kendisiyle röportaj yapmak isteyen ünlü televizyoncu Hülya Yiğit ile kesişir. Büyük final maçına hazırlanan Deliormanlı ve Hülya’nın bu yoldaki en büyük engeli ise ünlü menajer ve mafya babası Tahsin Kara’dır. Ayrı amaçlar için aynı yola çıkan ikiliyi, aksiyon, dram ve aşk dolu bir macera bekliyordur.

Oyuncular: Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Gürkan Uygun, Danny Williams, Ünal Silver, Altan Gördüm, Sema Poyraz, Derya Şensoy (Yeşim), Murat Serezli

Yönetmen : Murat ŞEKER

 

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri


Yitik Kuşlar

Maryam ve Bedo bir sabah annelerinden habersiz Baçik’e bakmak için evden kaçarlar. Gizli güvercinliklerinden döndüklerinde ev bomboştur. Köyde de kimsecikler kalmamıştır ve köy adeta hayalet bir köye dönüşmüştür. Artık çocukları zorlu bir macerada beklemektedir, acaba kaybettikleri ailelerine kavuşmaları mümkün olacak mıdır?

Oyucular : Heros Agopyan & Dila Uluca, Takuhi Bahar, Ahmet Uz, Arto Arsenyan Sarkis Acemoğlu, Anahit Variş, Hovsep Karagözyan Bercuhi Berberyan, Kirkor Dinçkayıkçı, Boğos Çalgıcıoğlu

Yönetmen: Aren Perdeci & Ela Alyamaç

 

01 Nisan – Haftanın vizyona giren filmleri
 

False