GeriFutbol Adnan Öztürk: ''Terim zaten gönderilecekti!''
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adnan Öztürk: ''Terim zaten gönderilecekti!''

Adnan Öztürk: ''Terim zaten gönderilecekti!''
refid:27581053 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Galatasaray eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk, Fatih Terim'in gönderilmesi hakkında çok çarpıcı ifadeler kullandı.

Galatasaray'ın önemli isimlerinden, Ünal Aysal döneminde başkan yardımcılığı görevi yapan Adnan Öztürk, geçmiş dönemlerde yaşananlar hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünal Aysal ile son dönemlerde fikir ayrılıkları yaşadıklarını söyleyen Adnan Öztürk, Fatih Terim'in gönderilmesi konusunda da çok önemli ifadeler kullandı.

''TERİM ZATEN GÖNDERİLECEKTİ''

Öztürk, Fatih Terim'in şampiyon olamazsa zaten gönderileceğini de söylerken, ''Bu hatalar tesadüf olamaz. Bence Fatih Terim operasyonu da seçim kararının devamıydı. Fatih Terim şampiyon olamasa zaten gönderilecekti. Şampiyon olunca hoş olmayan şeyler yaptılar. Gönderdiler. Kurumsallıktan bahsederken kaptan bile olmayan biriyle prim pazarlığı yapılması...'' ifadelerini kullandı.

''DEMİRÖREN SEÇİLMEMELİYDİ...''

Adnan Öztürk, Ünal Aysal ile en büyük fikir ayrımını da federasyon seçimi döneminde yaşadıklarını söylerken, ''Ünal Aysal yönetme kabiliyetini yitirdi. Şike süreci patlayınca fikir ayrılığımız oldu. Yine de o dönemi de aşmayı başardık. Ancak asıl fikir ayrılığımız federasyon başkanı seçimlerinde oldu. Ben Yıldırım Demirören'in kesinlikle seçilmemesi gerektiğini düşünüyordum. Ata Aksu'yu destekliyoruz diyorsunuz ancak imza vermiyorsunuz. Orada yavaş yavaş bir ayrılık başladı'' dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle