Adane Demirspor yeni sezonda iddialı

Adane Demirspor yeni sezonda iddialı

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, ligdeki tüm takımlar gibi iddialı olduklarını belirtti..

Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un teknik direktörü Yücel İldiz, ligdeki tüm takımların iddialı olduğunu belirterek, "Bu takımlardan birisi de biz olmak istiyoruz" dedi.

Karacasu beldesindeki otelde futbolcularıyla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İldiz, gazetecilere yaptığı açıklamada, kamp çalışmalarının 20 oyuncu ile devam ettiğini kaydederek, transfer çalışmalarının sürdüğünü, takıma layık oyuncular almaya çalışacaklarını anlattı.

Zorlu bir grupta mücadele edeceklerine dikkati çeken İldiz, "Ligdeki
tüm takımlar iddialı, bu takımlardan birisi de biz olmak istiyoruz. Bunun için
elimizden gelenin en iyisini yapacağız" ifadesini kullandı.

Transferler tamamlanmadığı için yeni sezondaki oyun kurgusu ve disiplininin henüz netleşmediğini vurgulayan İldiz, süreç sonuçlandığında lige daha net bakacaklarını dile getirdi.

"Elimizdeki oyuncu kapasitesine göre oyun kurgusu belirleyeceğiz" diyen İldiz, "Transferler devam edecek. Transfer sezonu bitmeden, daha doğrusu kafamızdaki transferleri oluşturmadan bu konuda konuşmak istemiyorum. Şu anda takım 20-21 kişi, bunun üzerine 4-5 tane daha tartışmasız isimler katacağız" şeklinde konuştu.
Haberle ilgili daha fazlası: