Adana Demirspor'da hedef süper lig

Adana Demirsporda hedef süper lig

Adana Demirspor Teknik direktörü Yücel İldiz bu sezon hedeflerinin süper lige çıkmak olduğunu söyledi.

Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde bulunan Termal Otel'de kamp yapan Adana Demirspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. 20 kişilik kadrosuyla günde çift antrenman yaparak çalışan Adana Demirspor'da teknik direktör Yücel İldiz futbolcularla yakından ilgileniyor. Dün akşam yapılan antrenmana düz koşu yaparak başlayan futbolcular daha sonra kondisyon çalışması yaptı.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini söyleyen İldiz, "PTT 1'inci Ligi çok zorlu bir lig. Bu ligde yer alan takımlar da çok kuvvetli ve hepsi iddialı. Biz de iddialı takımların arasında yer almak istiyoruz. Adana Demirspor'un öncelikleri çok fazla. Kurumsal yapıya kavuşmuş bir kulüp. Adana Demirspor'u bir üst lige çıkartmak için buradayım" dedi.

Yeni sezonda saha içi oyunlarını futboculara göre belirleyeceklerini açıklayan Yücel İldiz, "Yeni sezonda birkaç çeşit oyun oynayacağız. Elimizdeki oyuncu kadrosuna göre saha içine yansıtacağımız oyunu oluşturacağız. Bütün takımlar iddialı. Biz de bir üst lige çıkabilmek için iyi bir hazırlık etabı geçirmeye çalışıyoruz" diye konuştu.
Haberle ilgili daha fazlası: