Abdürrahim Albayrak'tan dönüş sinyali!

Güncelleme Tarihi:

Abdürrahim Albayraktan dönüş sinyali
Oluşturulma Tarihi: Kasım 17, 2015 12:56

Galatasaray Kulübü'nün eski yöneticilerinden AbdÜrrahim Albayrak, "Galatasaray'da doğdum, Galatasaraylı Abdrrahim Albayrak olarak öleceğim. Galatasaray'a hizmetten hiç kaçmadım. Sağlığım elverdiği sürece, hizmet etmeye devam edeceğim" dedi.

Haberin Devamı

Edirne'ye çeşitli ziyaretler için gelen Albayrak, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şampiyonluğun en büyük adaylarından birinin Galatasaray olduğunu söyledi.

Galatasaray'ın son durumunu değerlendiren Albayrak, "Rize'deki mağlubiyet beklemediğimiz bir mağlubiyetti. O hepimizi, camiamızı üzdü. Galatasaray bunların altından kalkabilecek güce, tecrübeye, kadroya, teknik heyete ve yönetime sahip kulüptür. Galatasaray bunların üstesinden gelir" diye konuştu.

Albayrak, "Galatasaray yönetiminde tekrar görev alacak mısınız?" sorusunu ise şöyle yanıtladı:

"Dursun beyle birlikte çalıştık. Çok iyi günlerimiz oldu, dördüncü yıldızı taktık. Başkanlığa adaylığa da ben ittim, ben ikna ettim. Beraber çalışacaktık, kısmet olmadı. Rahatsızlığım ortaya çıktı. Geçen sene Kasımpaşa maçında ciddi bir rahatsızlık geçirdikten sonra müsaade istedim. Kulübümüzün divan başkanına ve herkese teşekkür ediyorum. Çalışmam için herkes çok baskı yaptı ama sağlığım elverişli değildi. Son günlerde Allah'ıma şükürler olsun eski sağlığıma kavuştum. Buradan doktorlarıma teşekkür ediyorum. Sağlığımla ilgili iyi mesafe katettik. İyileştim, Allah'a şükürler olsun. Şimdiden sonra Galatasaray'a hizmet edeceğiz."

Haberin Devamı

'GALATASARAY'DAN KOPAMAM'
Galatasaray'dan kopamayacağını belirten Albayrak, "Galatasaray'dan kopmam söz konusu değil. Galatasaray'da doğdum, Galatasaraylı Abdurrahim Albayrak olarak öleceğim. Galatasaray'a hizmetten hiç kaçmadım. Sağlığım elverdiği sürece, hizmet etmeye devam edeceğim" şeklinde konuştu.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile aralarında sorun olduğuna yönelik basında çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine ise Albayrak, şöyle konuştu:

"Böyle bir şey söz konusu değil. Dursun beyle biz beraber çalıştık. O heyecanları Dursun beyle beraber yaşadık. Dursun beyle aramızda en küçük bir sürtüşme olmamıştır, olması bile mümkün değildir. Galatasaray yönetimindeki herkese, başta Dursun başkan olmak üzere teşekkür ediyorum. Galatasaray yönetimi canla başla çalışıyor. Çalıştığım dönemlerde bunun zorluklarını bildiğim için onlara kimsenin laf söylemesini de kabul edemem. Dursun başkanla en ufak bir sürtüşmem bile olmadı. Dün Bülent Korkmaz'ın Allah rahmet eylesin annesinin cenazesinde güzel görüşmelerimiz oldu. Bugüne kadar aramızda en ufak bir soğukluk olmamıştır. Bundan sonra da olması mümkün değildir."