KİLİS HABERLERİ

7 Aralık Üniversitesi Mersin Meyotag’ta Tanıtıldı

IHA
30.03.2015 - 11:02 |Son Güncelleme :

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ MERSİN'DE DÜZENLENEN MEYOTAG'A (MERSİN YÜKSEKÖĞRETİM TANITIM GÜNLERİ) KATILDI. BÜYÜKŞEHİR KONGRE VE SERGİ SARAYI'NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN VE ÜÇ GÜN SÜREN ÜNİVERSİTE TANITIM GÜNLERİNE, TOPLAM 25 ÜNİVERSİTE KATILDI.

IHA

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Mersin’de düzenlenen MEYOTAG’a (Mersin Yükseköğretim Tanıtım Günleri) katıldı. Büyükşehir Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen ve üç gün süren üniversite tanıtım günlerine, toplam 25 üniversite katıldı.
Organizasyonda üniversiteler, stantları gezen öğrencilere tanıtım görevlileri aracılığıyla üniversiteyi tanıtıcı ve bilgilendirici dokümanlar verdiler. Ayrıca kongre merkezinde öğrencilere yönelik söyleşiler, meslek ve bölüm tanıtımları, konferanslar ve deneyim paylaşımları da gerçekleştirildi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği 7 Aralık Üniversitesi tanıtım stantını, Mersin’de yaşayan Kilislilerin oluşturduğu Kilis Kültür Derneği Mersin Şubesi yönetim kurulu üyeleriyle, Mersin’de yaşayan bazı Kilisli işadamları da ziyaret etti. Üniversiteler tanıtım günleri, üniversite temsilcilerine katılım belgelerinin verilmesiyle sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden 7 Aralık Üniversitesi Mersin Meyotag’ta Tanıtıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2015 tarihinde saat 11 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 7 Aralık Üniversitesi Mersin Meyotag’ta Tanıtıldı haberi güncellenecektir.

KİLİS NAMAZ VAKİTLERİ

22 Şubat 2020, Cumartesi
 • İmsak
  05:46
 • Güneş
  07:06
 • Öğle
  12:50
 • İkindi
  15:55
 • Akşam
  18:25
 • Yatsı
  19:39
Sayfa Başı