GeriFutbol 6,5 dönümde malikhane
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

6,5 dönümde malikhane

6,5 dönümde malikhane
refid:10659876 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçeli Lugano, 26 Aralık’ta Montevideo’ya uçtu ve dev bir malikhanenin inşaatı için sözleşme imzaladı. Uruguaylı, malikhanede tüm ailesiyle birlikte oturmayı planlıyor.

F.BAHÇE’de Süper Lig’in devre arasında eşinin hamileliği nedeniyle Türkiye’de kalmayı tercih eden Diego Lugano iki günlüğüne ülkesine gitti. 26 Aralık’ta Montevideo’ya uçan Uruguaylı yıldız, dev bir malikhanenin inşaatı için sözleşme imzaladı. Türkiye’de üçüncü sezonunu geçiren ve üçüncü çocuğunun doğumunu bekleyen yıldız futbolcu, 6500 metrekarelik arazide tüm ailesinin bir arada oturacağı evin yapılması için startı verdi. İki oğlu bulunan, üçüncü çocuğunu bekleyen Lugano, eşinin Türkiye’yi ve İstanbul’u çok sevmesi nedeniyle Fenerbahçe’de en az iki yıl daha kalmayı planlıyor.

Sarı lacivertli kulüpte çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren Uruguaylı savunma oyuncusu, menajeri Juan Figer ile yaptığı görüşmede, Avrupa’nın kendisi için her zaman hayal olduğunu ancak, yapı itibarı ile mutlu olacağı yeri seçtiğini dile getirdi.

F.Bahçe keyif veriyor

Paranın her zaman ikinci planda olduğuna dikkat çeken Lugano, "Fenerbahçe bana keyif veriyor. Bu formanın altında kendimi çok güçlü hissediyorum. Taraftar ile bütünleştiğimi düşünüyorum. Eğer kulübüm ile anlaşabilirsem, futbol yaşantımı bir süre daha burada sürdürmek istiyorum" dedi. Attığı her gol sonrasında inanılmaz haz duyduğunu ve heyecanlandığını hatırlatan Lugano, ikinci yarıda da gollerine devam edeceğini sözlerine ekledi.
False