GeriFutbol 4 yolcu Kartal
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

4 yolcu Kartal

4 yolcu Kartal
refid:24506662 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Beşiktaş, Günay, Mehmet Akgün, Tanju ve Gökhan Süzen’le yollarını ayırmaya karar verdi.

Yeni sezon öncesinde kadroyu ideal sayıya indirmek isteyen Biliç, Önder Özen’le bir toplantı yapıp takımdan ayrılması istenen futbolcuları belirledi. İkilinin görüşmesinden sonra oluşturulan rapor bu hafta yönetime sunulacak.

YENİ sezonun başlamasını bekleyen Beşiktaş’ta Teknik Direktör Slaven Biliç’in istediği 25 kişilik kadro yavaş yavaş şekilleniyor. Siyah beyazlılarda hazırlık dönemi sonrasında takımdan ayrılması beklenen futbolular için önceki gün Hırvat teknik adamla Futbol Genel Koordinatörü Önder Özen bir toplantı yaptı. İkili yaptığı görüşmede, takımdan gönderilmesi gündeme gelen futbolcular için fikir alış verişinde bulundu. Başta Almanya ve Avusturya kamplarında yapılan çalışmalar göz önüne alınmak üzere kadro fazlalığı nedeniyle yer bulamayan, takımın sistemine uymayan oyuncular tek tek tespit edildi. Bu görüşme sonrasında yeni sezon kadrosunda düşünülmeyen dört oyuncu belirlendi.

YA KİRALIK YA SATILIK

BILIÇ ve yardımcılarının hazırladığı rapor ve Önder Özen’in fikirleri doğrultusunda sezon başında kadroya dahil edilen genç kaleci Günay Güvenç, takımda bir türlü istenileni veremeyen Mehmet Akgün, sağ kanat sıkıntısı yaşanırken bulduğu fırsatı iyi değerlendiremediği konusunda görüş birliğine varılan Tanju Kayhan ve geçen sezon devre arasında kadroya dahil edilmesine karşın bir türlü göze giremeyen Gökhan Süzen’in takımdan gönderilmesine karar verildi. Bu futbolcuların kiralanması yada satılması gündeme geldi. Bu karar karşın kulüp menfaatleri doğrultusunda hareket etme kararı alan Biliç ve Özen raporlarını yönetime sunacak. Konuyla ilgili futbol komitesinden Deniz Atalay da bu rapora göre hareket edeceklerini söyledi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle