İSTANBUL HABERLERİ

20 Ocak Cumartesi Spor Gündemi

DHA
20.01.2018 - 09:09 |Son Güncelleme :
20 Ocak Cumartesi Spor Gündemi
DHA

(ÖZEL) Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba: "Hedef ilk 10 içinde kalmak"

GALATASARAY'DA BAŞKANLIK SEÇİMİ
10:00 Sarı-kırmızılı kulübün 100. dönem yönetiminin belirleneceği genel kurul, Galatasaray Lisesi'nde yapılacak.
Seçimde Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz başkanlık için yarışacak.

SÜPER LİG
13:30 Kardemir Karabükspor - Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16:00 Osmanlıspor - Evkur Yeni Malatyaspor (Osmanlı)
19:00 Fenerbahçe - Göztepe (Ülker)

TFF 1. LİG
13:00 Adana Demirspor - Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
15:30 Eskişehirspor - İstanbulspor (Yeni Eskişehir)

BEŞİKTAŞ
11:00 Antalyaspor maçının hazırlıkları tamamlanacak, antrenmanın ardından kafile Antalya'ya gidecek.
Takımın Antalya'da karşılanışı.

GALATASARAY
- Deplasmanda oynanacak Kayserispor maçının hazırlıkları sürecek.

ATİKER KONYASPOR
- Beşiktaş'tan transfer edilen Orkan Çınar için imza töreni düzenlenecek.

AVRUPA'DAN FUTBOL
17:30 Freiburg - RB Leipzig (Çağlar Söyüncü)
17:30 Mainz 05 - Stuttgart (Berkay Özcan)
17:30 Wolfsburg - Eintracht Frankfurt (Yunus Mallı)
18:00 Everton - West Bromwich (Cenk Tosun)
20:30 Villarreal - Levante (Enes Ünal)

JUDO
Mersin'de düzenlenen Türkiye Ümitler Judo Şampiyonası devam ediyor.

-Vestel Venus Sultanlar Ligi-
17:00 Galatasaray-VakıfBank (Burhan Felek)

-Efeler Ligi-
13:00 İnegöl Belediyespor-TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik (İnegöl)
14:00 Beşiktaş-Halkbank (BJK Akatlar)
14:00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Haldun Alagaş)
14:00 Jeopark Kula Belediyespor-Afyon Belediyesi Yüntaş (Kula)
15:00 Maliye Piyango-Galatasaray HDI Sigorta (TVF Başkent)

-Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi-
14:00 Adana ASKİ-OGM Ormanspor (Adana Atatürk)
14:00 Çukurova Basketbol-Yakın Doğu Üniversitesi (Edip Buran)
14:00 Galatasaray-Bornova Beckerspor (Ahmet Cömert)
14:00 BOTAŞ-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ankara)
16:00 Abdullah Gül Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi (Kadir Has Kongre Merkezi)

TFF 2. Lig
-Kırmızı Grup-
12:00 Eyüpspor-Etimesgut Belediyespor (Esenler)
13:30 Kocaeli Birlikspor-Menemen Belediyespor (Alparslan Türkeş)
13:30 Sancaktepe Belediyespor-Sivas Belediyespor (15 Temmuz)
-Beyaz Grup-
13:30 BUGSAŞ Spor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Ankara OSTİM)
13.30 Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Pendik)

TFF 3. Lig
-1. Grup-
13:30 Ofspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
13:30 Halide Edip Adıvarspor-Düzcespor (Vefa)
13:30 Bergama Belediyespor-Orhangazi Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
13:30 Çatalcaspor-12 Bingölspor (Ziya Altınoğlu)
-2. Grup-
13:30 Yeşil Bursa-Turgutluspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
13:30 Kırıkhanspor-1461 Trabzon (Kırıkhan İlçe)
13:30 Anadolu Bağcılarspor-Diyarbekirspor (Bağcılar Mahmutbey)
13:30 Ankara Demirspor-Van Büyükşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)
-3. Grup-
13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Osmaniyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin İstanbul haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği İstanbul haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 20 Ocak Cumartesi Spor Gündemi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

06 Mayıs 2021, Perşembe
  • İmsak
    04:08
  • Güneş
    05:49
  • Öğle
    13:06
  • İkindi
    16:58
  • Akşam
    20:12
  • Yatsı
    21:47
Sayfa Başı