Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'taki Yeni Malatyaspor-Mardinspor ve Göztepe-Gebzespor maçlarıyla Kırmızı Grup'taki Konya Torku Şekerspor-Eyüpspor, Sakaryaspor-Şanlıurfaspor, Kocaelispor-Tarsus İdmanyurdu, Elazığspor-Dardanelspor ve Fethiyespor-Belediye Vanspor maçları bu akşam saat 20.30'da yapılacak.
Alınan sonuçlar şöyle:
-SPOR TOTO 2. LİG-Beyaz Grup
----------
Sarıyer-Adıyamanspor ..............................(0 - 1)
Bozüyükspor-Beypazarı Şekerspor....................(0 - 1)
BUGSAŞ Spor-Çankırı Belediyespor...................(1 - 0)
Alanyaspor-Çorumspor...............................(2 - 0)
Akçaabat Sebatspor-Bandırmaspor....................(0 - 2)
Turgutluspor-İskenderun Demir Çelikspor............(1 - 1)
Hacettepe-Körfezspor...............................(1 - 2)
Kırmızı Grup
------------
Tokatspor-Türk Telekomspor.........................(0 - 0)
Balıkesirspor-Adana Demirspor......................(0 - 1)
Pendikspor-Pursaklarspor...........................(1 - 0)
1461 Trabzon-Ofspor................................(1 - 3)
-SPOR TOTO 3. LİG-1. Grup
-------
72Batmanspor-Hatayspor.............................(0 - 2)
Lüleburgazspor-Arsinspor...........................(1 - 0)
Nazilli Belediyespor-Ünyespor......................(0 - 1)
İnegölspor-Tekirova Belediyespor...................(3 - 1)
Bursa Nilüferspor-Bayrampaşaspor...................(0 - 0)
İstanbulspor-Belediye Bingölspor...................(2 - 2)
Tepecikspor-Ankara Demirspor.......................(3 - 1)
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Malatyaspor......(2 - 1)
Kırşehirspor-Menemen Belediyespor..................(2 - 2)
2. Grup
-------
Kahramanmaraşspor-Erzurumspor......................(Erzurumspor sahaya çıkmadı)
Ispartaspor-Kırklarelispor.........................(0 - 1)
Yimpaş Yozgatspor-Yalıspor.........................(1 - 0)
Gümüşhanespor-Altınordu............................(2 - 0)
Keçiören-Batman Petrolspor.........................(2 - 3)
Beykoz 1908-Afyonkarahisarspor.....................(0 - 3)
Darıca Gençlerbirliği-Sivas Dört Eylül Bld.spor....(1 - 0)
Orhangazispor-OYAK Renaultspor.....................(2 - 0)
3. Grup
-------
Keçiörengücü-Yalovaspor............................(2 - 2)
Kırıkkalespor-Pazarspor............................(2 - 2)
Siirtspor-Karsspor.................................(1 - 1)
Kastamonuspor-Gaziosmanpaşaspor....................(1 - 3)
Sancaktepe Belediyespor-Kepez Belediyespor.........(1 - 0)
Kırıkhanspor-Beylerbeyi............................(1 - 2)
Zeytinburnuspor-Torbalıspor........................(0 - 1)
Gölcükspor-Denizli Belediyespor....................(2 - 1)
Araklıspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor......(1 - 2)