Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zoru başaracağız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Teknik Direktörü Löw, yıldızlar topluluğu Parma'nın kendilerini korkutmadığını galibiyet için sahaya çıkıp başarıyla mücadele edeceklerini söyledi.

<ı>Başarıyı tekrarlayacağız

Fenerbahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, UEFA Kupası'ndaki güçlü rakibi Parma'nın yıldızlar topluluğu olmasından hiç korkmadıklarını belirterek, ‘‘Sahaya galibiyet için çıkıyoruz. Göteborg karşısındaki başarılı futbolu yine tekrarlayacağız. Zoru başaracağız’’ dedi.

<ı>Avantajlı çıkarız

Muhteşem taraftarın desteği ile Fenerbahçe'nin büyük başarılara imza atacağına temas eden Alman çalıştırıcı, ‘‘İlk maçın İstanbul'da olması bizim için dezavantaj. Ama gol yemeden kazandığımız takdirde rövanş için avantajlı duruma geçeceğiz’’ diye konuştu.

Tek gol İsmail'den

Fenerbahçe bugüne kadar İtalyan rakipleriyle 4 kez eşleşti. Sarı lacivertliler bundan önceki 3 rakibine karşı hiç bir başarı elde edemedi. 6 karşılaşmadan da yenik ayrılan sarı lacivertlilerin tek golü bulunuyor. Fiorentina, Atalanta ve Juventus'a hem Türkiye'de hem İtalya'da kaybeden sarı lacivertlilerin Atalanta'ya attığı tek golü ise bugün yardımcı antrenör olan İsmail Kartal kaydetti.Bunları da Beğenebilirsiniz