« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zorlu’ya, Efe kaşkolu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Erzurum deplasmanına gitmeyen Altay Başkanı Nafiz Zorlu, Aydın'a geldi. Zorlu, Aydınspor'un eski yöneticilerinden Ertan Perinçek'le yan yana otururken, boyundaki siyah-beyaz Aydın kaşkolu dikkat çekti.

Aydınspor'un Altay patentli futbolcularından Serkan Gültang, Necati, Murat Karakoç ve Hüseyin ilk 11'de sahaya çıktı. Vedat, Kadri, İnanç üçlüsü ise yedek kulübesindeydi. Erdi Demir, Murathan'ı kadroya almadı.

Aydın polisi ile jandarma, saha içi ve dışında geniş önlemler aldı. Aydın otobanı ve devlet karayolu üzerindeki yerleşim birimlerinde de jandarma güvenlik kordonu oluşturdu.

Hafta içinde iki kulübün kurmayları arasındaki söz düellosuna rağmen, KSK Başkanı Seyhan Evlioğlu ile Aydın Başkanı Tansel Önder maçı birlikte izledi. Aydın MHP Milletvekilleri Ali Uzunırmak ve Bekir Ongun da derbiyi seyretti.

Trafik kazasında ölen Aydın'ın eski başkanı Selahattin Pehlivanoğlu'nun anısına maçtan önce saygı duruşu yapıldı. Sahaya atılan sis bombaları yüzünden, hakem Sığıç 21. dakikada oyunu üç dakika durdurmak zorunda kaldı.

Basın tribününde yapılan değişiklik tartışma yarattı. Basın mensupları, tribünlerin yukarıya alınıp, etrafının camekanla çevrilmesine tepki gösterdi. Ön sırada oturanlar, sahayı hiç göremediklerini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz