« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Zorlu periyot var"

PTT 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un Teknik Direktörü Engin Korukır, hafta sonu Samsunspor karşısında alacakları 3 puanın çok değerli olacağını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Korukır, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Göztepe maçını değerlendirerek, “Hesapta olmayan bir mağlubiyet aldık. Göreve geldiğimden beri oynanan maçlar içinde en az pozisyona girdiğimiz maç oldu. Bizim gibi ofansif yönü güçlü bir takımın pozisyonlara girememesi çok enteresan” dedi.

Samsunspor karşılaşmasının önemine değinen Korukır, şunları söyledi: “Samsunspor maçı bizim açımızdan çok önemli bir maç. Kesinlikle kazanmamız gereken bir maça çıkacağımız için bu maçta alacağımız 3 puan bizim için çok değerli olacak. Önümüzde zorlu bir periyot var. Samsunspor maçından sonra biri kupa maçı olmak üzere 3 maçımızı deplasmanda oynayacağız. İnşallah bu zorlu süreci puan kaybı yaşamadan kapatırız.”

Yeşil-mavili ekipte Erhan Şentürk, Kenan Aslanoğlu ve Çetin Güngör'ün sakatlıklarından dolayı Samsunspor karşılaşmasında kadroda yer alamayacakları belirtildi.

Yeşil-mavililer, akşam yapacakları antrenmanla Samsunspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler