Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zorlasak kazanırdık

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor Kulübü'nün Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, “Fenerbahçe deplasmanında biraz daha zorlasak 3 puan bizim olabilirdi” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yılmaz, deplasmanda oynadıkları Fenerbahçe maçında Samsunspor olarak iyi bir mücadele ortaya koyduklarını söyledi.

Karşılaşmadan bir puanla ayrılmanın sevindirici olduğunu ifade eden Yılmaz, “Fenerbahçe deplasmanında takımımız gayet güzel bir oyun ortaya koydu. Biraz daha zorlasak 3 puan bizim olabilirdi. Bu maçtan hedefimiz puan ya da puanlarla dönmekti, hedefimize ulaştığımıza inanıyorum. Fenerbahçe gibi bir takım karşısında deplasmanda bir puan almak bizim için çok önemliydi, biz bunu başardık” dedi.

Yönetim kurulu olarak teknik heyet ve oyunculara sonuna kadar güvendiklerini ifade eden Yılmaz, şöyle devam etti: “Takımımızın ortaya koyduğu oyun ve mücadeleden sonuna kadar memnunuz. Bu bağlamda hocamıza ve oyuncularımıza güveniyoruz. Fenerbahçe maçını kazanabilirdik ama olmadı. Artık Fenerbahçe maçı geride kaldı. Çarşamba günü evimizde oynayacağımız Kardemir Karabükspor maçına kenetlendik. Hedefimiz bu maça en iyi şekilde hazırlanarak galibiyet almak olacak. Bu konuda oyuncularımıza güveniyoruz. Karabükspor maçı hazırlıklarına takımımız bugün yapacağı akşam antrenmanı ile başlayacak. İyi bir hazırlık süreci geçirerek Karabükspor maçından galip ayrılmak istiyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz