« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zor gece

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Vedat OKYAR

Futbol iki türlü oynanır. Yenmeye mecbur olan takımlar stresin içindedir. Çok şey yapmak istersin de, ayağın yapmaz. Atacağın yeri iyi düşünüp, yapamazsın. Bu söylediklerim G.Saray için maç öncesi sıkıntılardı. G.Saray'ın kazanmasına karşın bu sıkıntılar sahanın içine taşındı. İki defa öne geçtiler, iki defa da yakalandılar. Burada Beşiktaş'ın oyuna gönlünü koymasını gözardı etmeyelim. Çok iyi mücadele ettiler, iki defa arkada kaldılar, yakaladılar, sonra gencecik bir ustanın usta golüne mağlup oldular. Emre büyük yetenek. Aferin bu çocuğa. Yaptığı gol muhteşem. Büyük bir futbol becerisi taşıyordu. Dün akşam bir yerde ustaların oyunu oldu. Hagi'nin attığı gol şapka çıkacak nitelikte. Şifo'nun takımı adına iki golü var. İkisi de akıl dolu, ustalık kokuyor. Emre'nin attığı gole yukarıda anlatığım için bir daha yorum getirmeyeyim.

Ben Beşiktaş yorumcusuyum. Dün akşamki kayıpta hiçbir Beşiktaşlı oyuncuya söyleyeceğim, hiçbir şey yok. Kazanmak için herşeyi yaptılar, biraz da top istemedi. Dün akşam seyrettiğim Beşiktaş bu futbol oynama hırsını ve iştahını hem kupada kullanır, hem de ligde böyle oynarsa, bundan sonra arkasına aldığı kalabalığı memnun eder. Şu güne kadar çekilen ince ince işkence dün akşamki kayıba rağmen bile, bitecek diyorum. Öyle de olacak.

Bir de maçın hakemi var. Bence tabelaya tesir edecek bir şey yapmadı ama, ortalarda dolaşan toplarda yanlış tercihler yaptı, yanlış düdükler üfledi.Bunları da Beğenebilirsiniz