« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zor dönemdeyim

Beşiktaş’ın Arjantinlisi, "Ağrılarım 3-4 aydır devam ediyordu ve benim için ameliyat bir çözüm olacak. En azından 3 ay sonra eski performansımı gösterebileceğim" diye konuştu.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
KASIĞINDAKİ sakatlığı nedeniyle İspanya’da bir operasyon geçirecek olan Beşiktaş kaptanı Matias Delgado, yeniden eski sağlığına dönmek istediğini söyledi.

Basın toplantısında Delgado, zor bir dönemden geçtiğini ve ameliyat olması gerektiğini belirterek, “Ameliyatımı olup, eski performansıma geri dönmek istiyorum” dedi. Arjantinli futbolcu, şunları söyledi: “Benim korkum yok. Ağrılarım 3-4 aydır devam ediyordu ve benim için ameliyat bir çözüm olacak. Tehlikeli bir ameliyat olmadığını, bu ameliyatı geçiren futbolcuların da spor yaşamlarına başarıyla devam ettiklerini biliyorum. En azından 3 ay sonra eski performansımı gösterebileceğim. Tek istediğim, ameliyat sonrası buraya mutlu dönmek.”

Kontrata saygılı olalım

Delgado, bir basın mensubunun, takıma katkı sağlayamadığı gerekçesiyle ücretinde indirim istenmesi halinde nasıl bir tepkisinin olacağını sorması üzerine, önceliğinin ekonomik durum değil sağılığı olduğunu kaydederken, kontratlara da saygı gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz