Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Zor bir maçtı"

Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde 2010-2011 sezonunu şampiyon tamamlayan Fenerbahçe Acıbadem'in teknik direktörü Ze Roberto, zorlu bir maçın ardından şampiyonluğa ulaştıkları için çok mutlu olduğunu ifade etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde 2010-2011 sezonunu şampiyon tamamlayan Fenerbahçe Acıbadem'in teknik direktörü Ze Roberto, zorlu bir maçın ardından şampiyonluğa ulaştıkları için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Brezilyalı teknik adam, Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'u 3-2 yenerek şampiyonluğa ulaştıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, “Zor bir maçtı. Bu maçın serinin ikinci maçında 3-0 yendiğimiz karşılaşma gibi kolay olmayacağını biliyordum. Gerçek Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom ile bugün karşıya geldik. Böyle zorlu bir maçın ardından şampiyonluğa ulaştığımız için çok mutluyum” dedi.

Fenerbahçe Acıbadem oyuncularından Eda Erdem, zorlu bir seriyi şampiyonlukla tamamladıklarını belirterek, “Duygularımı tarif edemiyorum. Çok mutluyum. Taraftarımız muhteşem. Şampiyonluğun blok sayımla gelmesi de beni ayrıca mutlu etti. İlk şampiyonluk da benim blok sayımla gelmişti” diye konuştu.

Yağmur Koçyiğit, hayatındaki ilk şampiyonluğu yaşadığını ve çok mutlu olduğunu ifade ederken, Songül Dikmen, taraftarın yarattığı atmosfere dikkati çekerek, “Taraftarımız inanılmazdı. Harika bir atmosfer yarattılar. Şampiyonluğa inandık ve kupaya uzandık” ifadelerini kullandı.

KOÇ: “FENERBAHÇE EMİN ADIMLARLA HEDEFLERİNE YÜRÜYOR”

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, şampiyonlukla ilgili yaptığı açıklamada, “5'i bir yerde” temennisinin hatırlatılması üzerine, şunları söyledi:
“3 oldu, hayırlı olsun. Zorlu bir maç oldu. Avrupa şampiyonunu 3 kere üst üste yenmek çok başarılı bir sonuç. Rakibimizi de tebrik etmek istiyorum. Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu elde ettiler. Tüm teknik kadromuzu ve oyuncularımızı tebrik ediyorum. 3-0'a inanmışlardı, biz de şampiyonluğa inanmıştık. Fenerbahçe emin adımlarla hedeflerine yürüyor. İnşallah pazar günü çok önemli bir galibiyet alıp 4. kupamıza büyük bir adım atmış olacağız.”
Fenerbahçe Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay ise şampiyonluğun gurur verici olduğunu belirterek, “Bir tarafta Avrupa şampiyonu, bir tarafta dünya şampiyonu, bugün herkes gördü gerçek şampiyonu. Tüm oyuncuları, teknik heyeti tebrik ediyorum” dedi.

Sarı-lacivertli ekibin sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu'nun yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Aydınlar da şampiyonluktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Katıldıkları her turnuvada final oynayacak seviyede takım kurduklarına, her kategoride hedeflerinin şampiyonluk olduğuna işaret eden Aydınlar, “Taraftarımız gerçekten muhteşem. Bizim için büyük güç oluyor. Bugün de çok güzel bir taraftar vardı. Onlara dünyanın en iyi oyuncularını izlettiriyoruz. Fenerbahçe Acıbadem, dünyanın en iyi takımlarından biri. Taraftarlar da sanıyorum mutlu oluyorlar” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz