« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Zor ama kazanacağız"

Perşembe günü THY Avrupa Ligi birinci tur ilk maçında Partizan mt:s ile deplasmanda karşılaşacak olan Anadolu Efes’te coach Ufuk Sarıca Partizan deplasmanında oynamanın her zaman zor olduğunu ancak yine de kazanmak istediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarıca sözlerine şöyle devam etti: “Partizan ile deplasmanda oynamak her zaman zordur. Avrupa’nın en iyi atmosferlerinden birine sahip olan bir deplasmana gidiyoruz. Partizan hem tecrübeli oyuncuları hem de genç yetenekleri ile enerjik bir takım. Burada kazanmak için öncelikle akıllı oynamamız lazım. Ayrıca sahadaki savunma sertliğimizi de en üst seviyede tutmalıyız.Yeni bir takım olmamızdan dolayı zaman zaman oyun içinde sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Bu maçı kazanmak istiyoruz ve bunun için de elimizden geleni yapacağız...”

Lacivert beyazlıların yeni transferlerinden Vlado Ilievski ise Partizan karşılaşması öncesinde görüşlerin şöyle açıkladı: “İki takım için de zor bir maç olacak. Sezonun ilk karşılaşması her zaman zordur. 8.000 kişinin dolduracağı bir salonda oynayacağız, ve onların takımlarını nasıl desteklediklerini de biliyoruz. Buna karşı hazır olacağız. Ama bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz