« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zola operasyonu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sardunya’da pazarlık

Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler Mahmut Uslu ile Osman Yalçın İtalya'ya çıkarma yaptı

Chelsea ile iplerini koparan yıldız oyunculya biraraya gelen sarı lacivertli yöneticiler, teknik direktör Mustafa Denizli'nin istediği İtalyan golcüyü Napoli ve Bologna'ya kaptırmamak için kesenin ağzını açtı.

Fenerbahçe'de bitmeyen şarkı Zola... İtalyan golcü, İngiliz Chelsea takımında büyük başarılara imza atmasına rağmen bu sene takımının Şampiyonlar Ligi finaline erken veda etmesi sonrası yönetimin ve taraftarların gözünden düştü, sarı lacivertli takımın gündemine oturdu.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin ‘‘İlla alınacak’’ dediği Zola için Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler Mahmut Uslu ve Osman Yalçın sürpriz bir şekilde İtalya'nın Sardunya Adası'na gitti. F.Bahçeli yöneticiler Gianfranco Zola ile pazarlığa oturdu ve kesenin ağzını açtı.

33 yaşındaki İtalyan golcüyü Napoli ya da Bologna'dan birine kaptırmak istemeyen Başkan Aziz Yıldırım, Sardunya Adası'nda görüştüğü futbolcuya ret edemeyeceği bir teklif sunarken, İngiliz gazeteler Zola'yı transfer edecek kulübün 4 milyon sterlini gözden çıkarması gerektiğini söyledi.

Bu arada İngiliz gazeteler, Zola'nın Gianluca Vialli ile arasının tamamen açıldığını ve İtalyan futbolcu için İngiltere'de futbolun bittiği bildirildi. The Mirror 'Zola ve patronu Vialli kapıştılar' derken, Daily Mail 'Zola için herşey bitti' manşetini attı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz