« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zola’dan mola!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin Sardunya Adası'nda bir araya geldiği yıldız futbolcu, 6 Haziran'a kadar süre istedi. Başkan Yıldırım, ayrıca Zola'nın avukatıyla da buluşup, konuları görüştü.

F.Bahçe yönetiminin Zola operasyonu beklemeye kaldı. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler, önceki gün İtalya'nın Sardunya Adası'nda bir araya geldiği ünlü futbolcuyu tam olarak ikna edemedi. İngiltere'de Federasyon Kupası'nı kazanan Chelsea'den ayrılmayı kesin olarak kafasına koyan Zola, Napoli ile F.Bahçe arasında kararsız kaldı.

Eski takımının önerdiği transfer ücretininin 2.5 katını F.Bahçe'den alacak olan golcü futbolcu, 6 Haziran'a kadar süre istedi. Yıldırım dün sabah başbaşa yememek yediği İtalyan futbolcuya bir çok konuda cazip önerilerde bulundu. Çocuklarının eğitimi konusunda garanti alan Zola herşeye rağmen bu cazip teklifi hemen cevaplamadı, süre istedi.

Zola'nın avukatıyla da bir araya gelen Yıldırım, golcü futbolcunun alacağı ücretten, kalacağı villadan ve özel otomobiline kadar herşeyin garantisini verdi. Aziz Yıldırım, bu oyuncuyu transfer etmekte kararlı olurken, futbol yaşantısını İtalya'da sürdürme kararı alan Zola'nın bu cazip teklif karşısında nasıl karar alacağı merakla bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz