« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ziya Doğan'ın derdi idman

Diyarbakırspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, futbolcuların hafta içerisinde eylem nedeniyle idman yapmamasının kendilerine pahalıya mal olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Doğan maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında kendi sahalarında oynadıkları Kasımpaşa maçında 3 puan almak istediklerini, ancak bunu gerçekleştiremediklerini belirterek, maçın 3-4 dakikalık bir bölüm dışında büyük centilmenlik içerisinde geçtiğini belirtti.

Oyuncuların maça çok gergin başladığını, bu gerginliğin devre arasında yaptıkları uyarının ardından azaldığını ifade eden Doğan, şöyle konuştu: “Evimizde kazanamadığımız için üzgünüm. Ancak 2 kez yenik duruma düşmemize rağmen eşitliği sağladığımız için de mutluyum. Maçın ikinci yarısında özellikle oyuncularımız yorgun düştü. Bu idman eksikliğinden kaynaklandı. 3 gün idmana çıkmamak bize pahalıya mal oldu. Diyarbakırspor'a bu şartlar yakışmıyor. Futbolcuların ve yöneticilerin haklı yönleri var. Diyarbakırspora'a herkesin sahip çıkması lazım. bu takıma destek vermek gerekiyor.”

Diyarbakırspor kaptanı Barış ise maçı kazanamadıkları için üzgün olduklarını belirterek, “Penaltı pozisyonunda Gökhan beni çekti. Penaltıya neden olmamıştım” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz