« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ziya Doğan'a sürpriz doğumgünü

Konyaspor Kulübü Başkanı Bahattin Karapınar ve oyuncular, teknik direktör Ziya Doğan için kamp yapılan Belek'te sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sezonun ikinci devresine Belek'te kamp yaparak hazırlanan Konyaspor'da, teknik direktör Ziya Doğan'ın doğum günü kutlandı.

Adora Resort Otel'de düzenlenen sürpriz doğum günü kutlamasına kulüp başkanı Bahattin Karapınar, ikinci başkan ve mali işler sorumlusu Harun Aydın, başkan Yardımcısı ve basın sözcüsü Cengiz Yönet, asbaşkanlardan Mehmet Soylu ile yönetim kurulu üyesi Mehmet Uvat, teknik heyet, oyuncular ve kampta bulunan personel katıldı.

Alkışlar eşliğinde odaya giren teknik direktör Ziya Doğan, bugüne kadar işler ve kamp programları nedeniyle doğum günü kutlamadığını, ilk defa burada böyle bir organizasyon yapıldığını söyledi.

“Benim adıma büyük bir sürpriz oldu, gerçekten çok mutlu oldum” diyen Doğan, “Ancak esas mutluluğu sezon sonunda başarılı olarak yaşamak istiyorum. İlk yarı sonunda istediklerimizi yapamadık. Fakat takviye edeceğimiz kadromuzla ikinci devrede önemli işlere imza atacağımıza ve kümede kalma hedefimizin de üzerinde ligi bitireceğimize inancım tam. Bunu başaracağız” dedi.

Doğan, pasta kesiminin ardından kulüp başkanı Bahattin Karapınar başka olmak üzere tebrikleri kabul etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz