Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ziya Doğan istifa etmez

Diyarbakırspor 2. Başkanı Suat Önen, teknik direktör Ziya Doğan’ın asla istifa niyetinde olmadığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na açıklama yapan Önen, “Ziya hocanın ağzından istifa sözcüğünü duymadığım sürece istifa iddialarına inanmam. Şener dışındaki 4 futbolcumuzla görüştük. Mali vecibelerimizi yerine getireceğiz. Bu futbolcular takımda kalacak” dedi.

Diyarbakırspor’da 5 futbolcu paralarını alamadıkları gerekçesiyle Federasyon’a başvurup serbest kalmışlardı.

İşte Diyarbakırspor Başkanı Suat Önen’in sözleri: 

FUTBOLCULARIMIZ KALACAK

Şener, Adnan, Tolga, Ersin ve Erhan paralarını alamadıkları gerekçesiyle Futbol Federasyonu’na başvurdular ve serbest kalabilirler, ancak Şener dışındakilerle görüştük. Belli bir süre ortaya koyduk. (28 Aralık) Mali vecibelerimizi yerine getireceğiz sözünü verdik. Bu arkadaşlarımızın bizi bekleyeceğine inanıyorum. Karşılıklı tahâütlerimiz var. Bunları yerine getireceğiz. Öyle tahmin ediyorum ki Şener, Manisaspor’la anlaşmış. Ama bize kendisinin ilettiği bir şey yok.

ZİYA DOĞAN SONUNA KADAR BİZİMLE

Ben Ziya Doğan’ın ağzından istifa sözcüğünü duymadıkça bu tür iddialara kesinlikle itibar etmem. Ziya Doğan son derece karakterli. Son derece inandığımız bir kişi. Onunla yola çıktık., devam edeceğiz. Bu yolun sonuna kadar da birlikteyiz. İstifa gibi bir durum söz konusu değil. Kendisine sonuna kadar güveniyoruz.

Takımımıza takviye yapacağız. Sözlü olarak anlaştığımız futbolcular var. Bunlarla resmi transfer döneminin başlangıcından itibaren sözleşme imzalayacağız.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler