« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ziya Doğan hedef tahtası

Trabzonspor’da, Galati yenilgisinin faturası tecrübeli hocaya kesildi. Yönetim de UEFA vizesinin kaptırılması halinde radikal kararlar alacağının sinyallerini verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
INTERTOTO Kupası’nda Romanya’nın Otelul Galati takımına 2-1 yenilerek tur şansını Trabzon’da oynanacak rövanş maçına bırakan bordo mavili takımda teknik direktör Ziya Doğan, sahaya sürdüğü 11 yüzünden ağır eleştiriler aldı. Yönetim tepkiler karşısında sessiz kalırken, stoper takviyesi istemesine rağmen Stepanov’un satılmasına onay veren Doğan’ın, Erdinç ve Tayfun’un hazır durumda olmasına rağmen bu bölgede Hüseyin’i oynatması eleştirildi. Savunmaya dönük futbolu tercih eden Doğan’ın, tercihlerinde de yanlışlıklar yaptığı öne sürüldü.

Bekle, gör taktiği

Ziya Doğan ise, kötü şartlarda zor bir maçtan avantajlı skorla döndüklerini ve UEFA vizesini kaptırmayacaklarını iddia etti. Yenilgiyle büyük moral bozukluğu yaşayan yönetimin ise bekle, gör taktiğini uygulama kararı aldığı belirtildi. Trabzonspor, UEFA Kupası’na kalamazsa takımda önemli revizyona gidilecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz