Futbol Zirveyi yeniden istiyoruz
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zirveyi yeniden istiyoruz

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, cuma günü kendi saha ve seyircileri önünde oynayacakları Sivasspor maçını ve takımın son durumunu değerlendirdi. Sağlam, "Zirveyi yeniden istiyoruz" dedi.

Uzak kaldıkları ligin zirvesine yeniden yerleşmek istediklerini belirten başarılı teknik patron, ara transferde güçlenen ve büyük mücadele ortaya koyan Sivasspor ile zorlu bir mücadele yapacaklarını belirtti. Kolay karşılaşma olmayacağının altını çizen Sağlam, "Biz de hedeflerimiz doğrultusunda iyi bir futbol ortaya koyup kazanmak isteyeceğiz. Uzun süredir de bıraktığımız liderliği tekrar almak istiyoruz. İnşallah taraftarımızın da desteğiyle tamamen dolu statta coşkulu bir şekilde oynarız. Bizi 90 dakika boyunca çok coşkulu bir şekilde destekleyip performanısımıza olumlu katkı yapmak isterken geçtiğimiz sezon şampiyonluk sürecinde olduğu gibi şampiyon taraftar gibi davranıp küfürsüz, kötü sözden uzak ve centilmen bir şekilde takımlarını desteklemelerini istiyoruz" diye konuştu.

"KİM İYİYSE FORMAYI ONA VERİYORUZ"

Devre arasında alınan isimlerle kadronun genişlediğini ve bu kadroyu o günkü şartlarda en iyi şekilde kullanmaya çalıştıklarını ifade eden Sağlam, "Kim iyiyse onu değerlendirip formayı veriyoruz. Bundan sonra da herkes daha iyi olmak zorunda olacak. Bu bizim için avantajımıza olacak. Oyun sistemimizde değişiklik olmayacak. Daha önceki sistemimizden taviz vermek istemiyoruz. Zaman zaman değişerek oynadık 4-4-2 oyhnadık 4-5-1 oynadık. Amaca ve duruma göre bu şekilde aynı sistemle devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Sağlam takımda kadro dışı bırakılan ve devre arasında gönderilmeyen Eren Albayrak ile ilgili yöneltilen soru için işe şu yanıtı verdi:

"Onunla alakalı kesin bişey söylememek lazım. Tabi biz her zaman Muhammet ve Eren'e de kucak açtık ama onlar düşüncelerini Bursaspor ile alakalı niyetleri açık şekilde dile getirdiler. Budan sonra neler olur hep beraber görürüz."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle