« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zirveyi ateş sardı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İzmir 1. Amatör Küme'de son dört haftaya, (A) Gençler Ligi'nde ise son 180 dakikaya girilirken nefesleri kesen bir Play-Off mücadelesi yaşanıyor

BÜYÜK YARIŞ

İzmir 1. Amatör Küme maçlarının bitimine 4 hafta kala Play-Off yarışı iyice kızıştı. 1. Grup'ta Havagücü, 3. Grup'ta Yeşilova, 7. Grup'ta Balçova İdman Yurdu, 12. Grup'ta Menemen, 13. Grup'ta Çiğli Belediyesi zirvedeki yerini sağlamlaştırırken, 2. Grup'ta Y.Bornova ile Tariş, 4. Grup'ta da Tekel ile Altınordu, arasında amansız bir mücadele yaşanıyor.

NEFES NEFESE

Son iki haftasına girilen (A) Gençler Ligi'nde de nefes kesen bir mücadele yaşanıyor. 2. Grup'ta GSİM, Yeşilova, 3. Grup'ta Altınordu, Demirspor, 5. Grup'ta İzmir BŞB, Özyeşiltepe, 7. Grup'ta Menemen ve Çiğli Belediyesi Play-Off'a kalmayı başarırken, birinci, dördüncü ve altıncı gruplarda düğüm son 180 dakikada çözülecek.

(A) Gençler Ligi 3. Grup'ta Altınordu, Umurbey'i zor da olsa 3-2 mağlup etti. Bu sonuçla puanını 34'e çıkartan şeytanlar, Play-Off'a birinci takım olarak yükselirken, Gökova'yı 3-0 yenen Demirspor da ikinci takım olarak vizeyi aldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler