Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zirvede nikah

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaraylı eski milli basketbolculardan Cihat Levent ile reklamcı Sedef Senar, bir yıl önce tanıştıkları Uludağ'da karlar üstünde nikah kıydılar.

Uludağ'da geçtiğimiz hafta, Jack Daniel's içkilerinin sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘‘Snow Fast '99’’ şenlikleri vardı. Bu şenlikler dolayısıyla İstanbul ve Ankara'dan yüzlerce kayakçı ve izleyici Uludağ'a gelmişti. Hava güneşli, kar muhteşemdi ve herkes yarışmaların başlayacağı günü iple çekiyordu. Çeşitli sürprizlerin yaşanacağını hepimiz biliyorduk, ama böyle bir sürprizle karşılaşacağımızı hiç düşünmemiştik.

Şenliğin açılış günü ilk sürpriz karlar üstünde kıyılan bir nikahtı. Beceren Kafe'nin önüne kurulan platformda gelinlik yerine beyaz kayak kıyafetleri giyen güzel gelin Sedef Senar ile Galatasaraylı eski milli basketbolculardan damat Cihat Levent, ‘‘Evet’’ diyerek mutlu sona ulaştı. Bu güzel anın şahitleri ise ‘‘Snow Fast '99’’ organizasyonunun düzenleyicisi Yılmat AŞ'nin Basın ve Halkla İlişkiler koordinatörü Nevda Yılmaz ile Mert Soley'di.
Bunları da Beğenebilirsiniz