Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçları başlıyor

Ziraat Türkiye Kupası'nda karşılaşacak Göztepe ile Altınordu 49 yıl sonra birbirine rakip oldu.

DHA
SON GÜNCELLEME

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur'unda; 1. tur'dan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden 36, PTT 1. Lig'de mücadele eden 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa Kupaları'na katılmayan 13 takım mücadele edecek. 2. tur maçları sorunda rakiplerini eleyen 54 takım, 3. tur'a yükselmeye hak kazanacak.

24-25-26 eylül tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

24 Eylül Salı
20.30 Göztepe a.ş. - Altınordu a.ş.
20.30 Karabükspor - Kocaelispor
18.00 Gaziantepspor - Çorum Belediyespor
15.00 Hacettepe spor - Yeni Malatyaspor
15.00 Orhangazispor - Akhisar Belediye
15.00 Kartalspor - Erzincan Refahiyespor
15.00 Tavşanlı Linyitspor - Dardanelspor a.ş.
15.00 Körfez - MP Antalyaspor
14.00 1461 Trabzon - Beylerbeyispor
14.00 Yeni Diyarbakırspor - Altay

25 Eylül Çarşamba
20.30 Fethiyespor - Kızılcabölükspor
20.30 Elazığspor - Ankara Demirspor
20.30 Eskişehirspor - Çıksalınspor
18.00 K.Erciyesspor - Edirnespor
18.00 Karşıyaka - Ofspor
16.00 Boluspor - Batman Petrolspor
15.00 Turgutluspor - Kırklarelispor
15.00 Tokatspor - Uşak sportif gençlik spor
15.00 Menemen Bld. - Nazilli belediyespor
15.00 İnegölspor - Nevşehir spor gençlik
15.00 Bergama belediyespor - Bugsaşspor
15.00 Ankaragücü - Karaman belediyespor
15.00 Gaziosmanpaşa - Alanyaspor
15.00 Derince belediyespor - Konya Anadolu Selçukluspor
15.00 Bayrampaşa - Yeşilkırşehirspor
15.00 Kızılcahamamspor - Yeşilbursa
15.00 Keçiörengücü - Bandırmaspor
15.00 Güngörenspor - Tarsus İY
15.00 Pendikspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor
15.00 Osmaniye spor 2011 - Hatayspor
15.00 Tepecikspor a.ş. - Silivrispor
15.00 Çankırıspor - Elazığ Belediyespor
15.00 Sarıyer - Gençlerbirliği
14.00 Diyarbakır Bşb. - İskenderun demirçelikspor
14.00 Erzurum Bşb. - Adanaspor a.ş.
14.00 Kahramanmaraşspor - Tosya Belediyespor
14.00 Ş.urfaspor - Giresunspor
13.00 Belediye Vanspor - Manisaspor

26 Eylül Perşembe
20.30 Kayserispor - Pazarspor
18.00 Bucaspor - Eyüpspor
15.00 Arsinspor - Torku Konyaspor
14.00 Tabzon Akçaabat - BŞB.


Bunları da Beğenebilirsiniz