« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ziraat Türkiye Kupası heyecanı başlıyor

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçlarının programı belli oldu.

A.A
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 11-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 1. tur müsabakalarının programı şöyle:

11 Eylül Çarşamba:
15.00 Beylerbeyi-Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.00 Tuzlaspor-Localtime Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye Sahası)
15.00 Sancaktepe Belediyespor-İstanbulspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
15.00 Çıksalınspor-Maltepespor (Vefa)
15.00 Ümraniyespor-Silivrispor (Ümraniye Belediye İlçe)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kocaelispor (Darıca İlçe)
15.00 Derince Belediyespor-Sakaryaspor (Derince Belediye Doğal Çim)
15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Nilüfer)
15.00 Ankara Demirspor-Şekerspor (Cebeci İnönü)
15.00 Keçiörengücü-Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)
15.00 Adliyespor-Hacettepe (Yenimahalle Hasan Doğan)
15.00 Edirnespor Gençlik-Tekirdağspor (Edirne 25 Kasım)
15.00 Beyköy Belediyespor -Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Armutlu Belediyespor-Yeşil Bursa (Yalova Armutlu İlçe)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Bartınspor (Kemal Köksal-Seyircisiz)
15.00 Tosya Belediyespor-Ayancık Belediyespor (İzzet Aksalur)
15.00 Çorum Belediyespor-Ünyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Merzifonspor-1930 Bafraspor (Merzifon İlçe)
15.00 Nevşehirspor Gençlik-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Nevşehir Gazi)
15.00 Yeşil Kırşehirspor-Yimpaş Yozgatspor (Kırşehir Ahi)
15.00 68 Yeni Aksarayspor-Niğde Belediyespor (Aksaray Atatürk)
15.00 Karaman Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Kemal Kaynaş)
15.00 Trabzon Akçaabat Futbol-Arhavispor (Akçaabat Fatih)
15.00 Düzyurtspor-Arsinspor (Yavuz Selim)
15.00 Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor-Iğdır Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)
15.00 Göle Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (80. Yıl Cumhuriyet)
15.00 Belediye Bingölspor-Elazığ Belediyespor (Bingöl Şehir)
15.00 Cizre Basraspor-Tatvan Gençlerbirliği (Cizre İlçe)
15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)
15.00 Batman Petrolspor-Girmeli Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Yeni Diyarbakırspor-Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)
16.00 Kırıkhanspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kırıkhan İlçe)
16.00 Osmaniyespor 2011-Payas Belediyespor 1975 (7 Ocak)
16.00 Ispartaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Isparta Atatürk)
16.00 Uşak Sportif Gençlikspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)
16.00 Bergama Belediyespor-Balçova Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
16.00 Menemen Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Menemen Şehir)
16.00 Manavgat Evrensekispor-Tekirova Belediyespor (Evrenseki)
16.00 Kızılcabölükspor-Elibol Sandıklıspor (Doğan Seyfi Atlı)

12 Eylül Perşembe:
15.00 Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)


Bunları da Beğenebilirsiniz