Gündem Haberleri

  Ziraat Odası'ndan 'Alo Çiftçi' hattı

  A.A.
  26.02.2006 - 14:01 | Son Güncelleme:

  Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde “Alo Çiftçi Hattı” hizmeti vermeye başlayan Ziraat Odası, kendilerine telefonla ulaşan çiftçilerin sorunlarını yerinde çözüyor.

  Ziraat Odası Başkanı Hasan Çelik, özellikle örtü altı tarım yapılan ilçede kaliteyi yükseltmek ve yöre ekonomisini canlandırmak için çalıştıklarını vurguladı. Kaliteli üretim süreci konusunda çiftçileri desteklemek üzere ”Alo Çiftçi Hattı” kurduklarını belirten Çelik, kuruma ait telefon numarasını arayan çiftçilere günün 24 saati hizmet verdiklerini ifade etti.

  Ziraat Mühendisi Nazan Parlayüksel ile çalıştıklarını bildiren Çelik, “Hattımızı arayan çiftçilerimizin sorunlarını bizzat ayaklarına giderek çözmeye çalışıyoruz” dedi. Nazan Parlayüksel de çiftçilerin “Alo Çiftçi Hattı” ile kendilerine ulaşabileceklerini belirterek, üreticilere her zaman yardımcı olacaklarını söyledi.

  Kırahmetler köyü muhtarı Mustafa Özdemir ise Ziraat Odası'nın başlattığı uygulamadan memnun olduklarını, hattı aradıktan kısa bir süre sonra Ziraat Mühendisi Parlayüksel'in yanlarına gelerek, sorunlarını çözdüğünü ifade etti.
  Gazipaşalı üreticilerin, ihtiyaç duydukları anda Ziraat Odası'na ait “0532 525 97 75” numaralı “Alo Çiftçi Hattı”nı arayabilecekleri kaydedildi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı