TOKAT HABERLERİ ZİLE HABERLERİ

Zile'de 'Sosyal etki' projesi tanıtıldı

DHA
19.10.2017 - 14:39Son Güncelleme :
DHA

TOKAT, (DHA) - TOKAT’ın Zile İlçesinde, Zile Akademi Eğitim ve Disleksi Derneği tarafından hazırlanan ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Müdürlüğü tarafından desteklenen 'Sosyal etki' konulu projesinin açılış ve tanıtım toplantısı yapıldı.
Zile Akademi Eğitim ve Disleksi Derneği tarafından hazırlanan ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Müdürlüğü tarafından desteklenen 'Sosyal etki' konulu projenin açılış ve tanıtım toplantısına, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Zile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adnan Bayraktar, Okul Müdürleri ve öğrencileri katıldı. Zile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapılan toplantıda konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, ''Gençlik veya spor alanında proje ve çalışmalar yapmak, bu alanda yapılacak proje ve çalışmaları değerlendirmek, katılmak, desteklemek, uygulama ve sonuçlarını denetlemek, dezavantajlı gençlere ve gençlerin hareketliliğine yönelik projeleri öncelikleri arasına almaktır. Genel müdürlüğümüz aileler, gençlik alanında çalışan STK’lar, ilgili ve sorumlu kuruluşlar ile iş birliği ve koordinasyon içinde, gençlerimizin talep ve ihtiyaçlarını da göz önüne alarak çalışmalarını sürdürür. Ayrıca gençlerin kişisel ve soysal gelişimlerini desteklemeyi, gençlerimizin potansiyellerini gerçekleştirebilmelerini, yenilikçi fikirlerin hayata geçirilebilmesini sağlamayı amaçlayan projelerin uygulanmasını ve desteklenmesini amaçlamaktadır'' dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Zile haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Zile haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Zile'de 'Sosyal etki' projesi tanıtıldı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı