« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zidane geliyor

Bu yıl 10. yılını kutlayan Danone Tikveşli A.Ş., futbol dünyasının ünlü Fransız yıldızı Zinedine Zidane'ı Türkiye'ye getiriyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Groupe Danone Yönetim Kurulu Başkanı Franck Riboud ve beraberindeki üst düzey yöneticiler ile Danone Uluslar Kupası’nın (DNC) hamisi efsanevi futbolcu Zinedine Zidane Türkiye’de "MEB- Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciliği final maçını" izleyecek.

2003 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) işbirliği ile gerçekleştirilen "MEB- Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciliği" final maçı, 21 Mayıs Çarşamba günü Beşiktaş İnönü Stadyumu’nda oynanacak.

AÇILIŞA KATILACAK

Riboud ve Zidane, Türkiye’de bulundukları süre içinde ‘Danone Çiftçi Geliştirme Programı’ kapsamında T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın desteği ile köylerde sağlıklı süt üretiminde örnek uygulama olması amacıyla Merkezi Sağım ve Yem Ünitesi’nden oluşan “Köy Sağlıklı Süt Üretim Tesisi”nin Lüleburgaz Yeniköy’deki açılışına katılacak. Ayrıca, “Danone Gülümseyen Gelecek Anasınıfları” projesi kapsamında bugüne dek açılan 500 anasınıfından birinde minik öğrencilerle buluşacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz