« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zico'da Alex sancısı

Brezilyalı teknik adam, bugün İstanbul’a gelecek Brezilyalı yıldızı Süper Kupa’da oynatmak için sabırsızlanıyor, ancak sakatlık sonrası Alex’in performansının belirsizliği nedeniyle de büyük endişe yaşıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FFENERBAHÇE’nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza için her gün yeni bir haber geliyor. Yıldız futbolcunun sakatlığı ile ilgili son gelen bilgiler oldukça sevindirici. Teknik direktör Arthur Zico sürekli iletişim halinde olduğu Alex de Souza’yı Süper Kupa maçında oynatmak için sabırsızlanıyor. Ancak Alex’in sakatlık sonrası performansı konusundaki belirsizlik Brezilyalı çalıştırıcının uykularını kaçırıyor.

Henüz takımla birlikte çalışmalara katılmayan Alex, son telefon görüşmesinde durumunun iyi olduğunu dile getirdi. Zico, 5 Ağustos’taki maçı Şampiyonlar Ligi için ölçü olarak kabul ediyor ve oyun şablonunun önemli ismi olan bu oyuncuyu bir an önce sahada görmek istiyor. Tam takım olarak çalışma imkanı bulamadığını her fırsatta vurgulayan Brezilyalı çalıştırıcı, bugün İstanbul’a gelecek olan Alex’in bir an önce form tutması için dua ediyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz