« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zico’dan geri sayım

Brezilyalı hocanın, F.Bahçe Yönetimi’ne verdiği süre 4 gün sonra bitiyor. Scolari ile prensip anlaşmasına vardığı ileri sürülen sarı lacivertlilerin adayları arasında Laudrup ve Daum da bulunuyor.

Senad OK (DHA)
SON GÜNCELLEME
SÜPER Lig’in bitimi ile sözleşmesi sona eren Arthur Zico’nun F.Bahçe’de kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken, Brezilyalı hocanın sarı lacivertli yönetime verdiği süre 4 gün sonra sona eriyor. Bu arada Zico’ya Avrupa’dan teklifler gelmeye devam ediyor. İtalya’nın Lazio Kulübü’nün de yakından ilgilendiği Zico için en ciddi teklif, Portekiz’in Benfica Kulübü’nden geldi. Bu hafta sonuna kadar Zico konusunda karar verecek olan yönetim, eğer Brezilyalı teknik adamla anlaşmazsa, Arthur Zico büyük ihtimalle Benfica’nın başına geçecek.

Scolari iddiası

F.Bahçe’de Zico belirsizliği sürerken sarı lacivertli yöneticilerin iki yıl önce ikna edemediği Brezilyalı teknik adam Luiz Felipe Scolari ile prensipte anlaştığı ileri sürüldü. Portekiz Milli Takımı ile olan sözleşmesi Euro 2008 sonrası bitecek olan Scolari’nin yanı sıra, Michael Laudrup ve Christoph Daum’un da sarı lacivertli kulübün teknik direktör adayları arasında yer aldığı ifade edildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler