ANKARA HABERLERİ

Zeytin Dalı gazilerine hastane ziyareti

Hürriyet Haber
31.01.2018 - 16:47Son Güncelleme :

Ankara Valisi Ercan Topaca, Zeytin Dalı Operasyonu ile Güneydoğu’daki terörle mücadelede yaralanan ve tedavileri devam eden gazileri ziyaret etti.

Hürriyet Haber

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavileri devam eden Zeytin Dalı Operasyonu ile Güneydoğu’daki terörle mücadelede yaralanan gazileri ziyaret eden Ankara Valisi Ercan Topaca’yı; Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Vali Yardımcısı Metin Arslanbaş, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Özkan Ünal, Başhekim Prof. Dr. Mehmet Ali Gülçelik, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Bestami Erkoç, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Yavuz karşıladı. Vali Topaca, beraberindeki heyetle birlikte yaralı askerleri ziyarette bulundu.

YANINIZDA OLACAĞIZ

Tedavi görenlerin sağlık durumları hakkında bilgi alan Vali Topaca, “Yaralılarımızın en kısa zamanda tedavi edilerek taburcu edilmesi, vatan hizmetine ve ailelerine kavuşturulması için hastanedeki doktorlarımız ve yardımcı sağlık görevlilerimiz tüm imkanları seferber ederek çalışıyorlar. Devletimiz ve milletimiz her zaman sizin yanınızda olacaktır. Gösterdiğiniz sabır ve metanetten dolayı teşekkür ederim” dedi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren askerler, bir an önce sağlıklarına kavuşarak Güneydoğu’da ve Zeytin Dalı Operasyonu’nda vatan hizmetinde bulunan arkadaşlarının yanında yer almak istediklerini belirtti. Vali Topaca ve Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl’ü ziyaret ederek anı defterini imzaladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Zeytin Dalı gazilerine hastane ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ocak 2018 tarihinde saat 16 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zeytin Dalı gazilerine hastane ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı