Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Zeynep öğretmene kezzap atan iki çocuk

  22 Haziran 2012 - 00:00Son Güncelleme : 22 Haziran 2012 - 07:39

  Okulda sevilen bir müzik öğretmeni olan şarkıcı Zeynep Bektaş’ın yüzüne kezzap atıp kaçanların eşkâli belirlendi. Polis 14 ve 17 yaşlarında iki çocuğun peşinde.

  PENDİK’te dizi film ve kliplerde rol alan 6 yıllık müzik öğretmeni Zeynep Bektaş’ın (33) yüzüne kimyasal madde atarak 2’nci dereceden yanık oluşmasına neden olan kimliği belirsiz 2 saldırganın eşkalleri belirlendi. Bektaş polise verdiği ilk ifadesinde saldırganları tanımadığını söyledi. Okuldaki öğrencileri ile bir problemi olmadığını belirten Bektaş, “Öğrencilerim beni çok sever. Bana bunu kim yapmış olabilir bilmiyorum” dedi.

  Herkes çok severdi

  Adına vermek istemeyen bir okul yöneticisi saldırıyı bir öğrenci veya velinin yapmış olabileceği ihtimalini düşünmediklerini belirterek şunları söyledi: “Ders notlarını, karneleri teker teker kontrol ettik. Hiçbir öğrencinin karnesine zayıf not gelmemiş. Hepsi neredeyse yüksek puanlarla derslerini vermişler. Zeynep burada 6 yıldır görev yapıyordu. Çok sevilen bir öğretmenimizdi.”  Alarma geçen polis, Bektaş çıkmadan bir süre önce okul önüne gelen saldırganların eşkallerini şöyle belirledi: Biri 14 yaşlarında zayıf, esmer tenli ve lacivert tişörtlü, öteki de 17 yaşlarında, şişman ve kahverengi gömlekli.

  Yüzünde iz kalabilir

  BEKTAŞ’ın tedavi gördüğü Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Recep Demirhan, Bektaş’ın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Bektaş’ın yüzünde yanık olduğunu, gözlerinde bir sorun bulunmadığını belirten Demirhan, “Sol yanağında, sol kulağının arka kısmında 2’nci derecede yanık var. Yüzünde kalıcı bir iz olup olmadığı ve estetik müdahale daha sonra netlik kazanacak” dedi.

  Zeynep öğretmene kezzap atan iki çocuk

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 3 Yorum }
  • Çilek Tadında 22.6.2012 08:36:25
   Yüzünde iz kalsa bile onun gülen güzel gözleri yeter. Acil şifalar öğretmenimize. Kim yaptıysa da elleri kırılsın
  • ayhan yuksel 22.6.2012 08:18:26
   ogretmen kutsaldir deriz ama toplum bozulmaya baslayinca ogretmene polise askere saldirmaya baslar cok cok tehlikeli budurumlar bizi yonetenler kanun yapanlarin dikkatine cok gecmis olsun ogretmenim.
  • Alex kader 22.6.2012 07:53:40
   sayin ogretmeni bu hale getiren iki canavara en agir cezalar verilmeli. Bunun benzeri olaylar afganistan'da insanlik dusmanlari tarafindan yapilmisti. Bu cekirdek suclularin teror baglantilari ve aileleride yakindan incelenmeli. Teror orgutunun muhtemel profesyonel katilleri boyle yetisiyor.
   
  HaberlerHakan Şükürsevkbüyük şokÇağatay KılıçYunanistandarbeciASKER