Gündem Haberleri

  Zeybek: "Yolun sonunda iktidar var"

  A.A
  24.05.2011 - 15:58 | Son Güncelleme:

  Demokrat Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, “Güçlerimizi ve yüreklerimizi birleştirerek yolumuzda yürüyoruz. Bu yolun sonunda iktidar var herkes bunu bilsin” dedi.

  Partisinin Gebze İlçe Başkanlığı önünde seçim otobüsünden halka seslenen Zeybek, Türkiye'de hiçbir şeyin iyi yönetilmediğini öne sürdü.

  “Sınavlarda ya şifre olduğunu ya da başka bir belanın ortaya çıktığını” iddia eden Zeybek, AK Parti'den Türkiye'yi kurtarmak gerektiğini aksi durumunda ülkenin çok zarar göreceğini savundu.

  Demokrat Parti'nin sorunların çözüm adresi olduğunu söyleyen Zeybek, “Bu seçimde bana oylarınızı verin. Güçlerimizi ve yüreklerimizi birleştirerek yolumuzda yürüyoruz. Bu yolun sonunda iktidar var herkes bunu bilsin” diye konuştu.

  Başbakan Erdoğan'ın son dönemde dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i eleştirdiğine işaret eden Zeybek, şöyle devam etti:
  “Bu, Demokrat Parti korkusundan kaynaklanıyor. Bugünlerde Başbakan'ın ikide bir Sayın Demirel'i sanki CHP'yi destekliyormuş gibi gündeme getirmesinin sebebi Demokrat Parti'den duyduğu korkudur. Biliyor ki kendisini saltanatından indirecek ve vurgun düzenine, ülkeyi başkalarına peşkeş çekme esasına dayalı yönetimine son verecek ve kendisinden hesap soracak parti Demokrat Parti.”

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı