Gündem Haberleri

  Zennube'yle buluştu

  Hürriyet Haber
  21.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Magazin dünyasının gündemini belirleyen haftalık magazin gazetesi Hafta Sonu, ‘‘Ham Çökelek’’ şarkısıyla adını duyuran Atilla Taş ile ‘‘Zennube’’ şarkısına ilham veren 30 yıl öncesinin efsanevi dansözü ‘‘Zennube’’yi bir araya getirdi. Sahne adı ‘‘Zennube’’olan Memnune Şimşek ve şarkının bestecisi Çoşkun Erdem'le Dedeman Oteli'nde buluşan Taş, Şimşek'e ‘‘Hakikaten uğruna şarkılar yazılacak kadar güzel bir kadınmışsın’’ dedi.

  Memnune Şimşek, o dönem ünlü ses sanatçısı Atiye Ateş'le evli olan Kanuni Coşkun Erdem'le yasak bir aşk yaşamıştı. Memnune Şimşek, nam-ı diğer Zennube, ‘‘30 yıl önceki aşkım Coşkun Erdem'le tekrar buluştum, onunla çok güzel günler yaşamıştık. Atilla Taş'ın bu parçayı tekrar okumasına önce kızmıştım. Ama yine de haksızlık etmemek lazım. Güzel okumuş’’ dedi.

  Haberleriyle magazin dünyasına bomba gibi düşen Hafta Sonu'nda ayrıca Demet Şener - Alican Ulusoy aşkına aile boykotu, Beyaz'ın kaçamak gecesi ve Cem Yılmaz-Meltem Cumbul aşkı gibi ilgi çekici haberler var.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı