Gündem Haberleri

  Zengin çiftin çocuklarına şok suçlama

  Mehmet BULDU/İZNİK (Bursa), (DHA)
  09.10.2008 - 11:50 | Son Güncelleme:

  Bursa’nın İznik ilçesinde yaklaşık 4 milyon YTL tutarında mal varlığı bulunan 82 yaşındaki Ahmet Refik Öner ve eşi 73 yaşındaki Emine Öner’den 8 aydır haber alınamıyor.

  İznik’te Beyler Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde oturan Ahmet Refik Öner ve Emine Öner çifti 8 ay önce kayıplara karıştı. Yaşlı çiftin evinden ses çıkmaması üzerine şüphelenen komşuları durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, Cumhuriyet Savcısı gözetiminde çiftin evinde arama yaptı. Cinayet ihtimalini de gözönünde bulunduran polis, araştırmasını genişletti. 4 milyon YTL tutarında gayrımenkulü bulunan çiftin Türkiye’nin her yerinde aranması amacıyla İznik Cumhuriyet Savcılığı talimat çıkardı.

  Esrarengiz şekilde kaybolan ve kendilerinden 8 aydır haber alınamayan Emine ve Ahmet Refik Öner çiftinin çocukları ise birbirlerini suçladılar.

  ÇOCUKLARI BİRBİRİNİ SUÇLADI

  İznik Cumhuriyet Savcılığı’nda ifade veren Öner çiftinin emekli öğretmen kızı 55 yaşındaki Zeliha Bedel ve emekli astsubay oğlu 50 yaşındaki Kamil Öner anne ve babalarını küçük kardeşleri Kenan Öner’in kaçırdığını iddia ettiler. Yöneltilen suçlamayı kabul etmeyen Kenan Öner ise anne ve babasının kaybolmasından ablası ve ağabeyinin sorumlu olduğunu belirtti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı