ZONGULDAK HABERLERİ

Zeki Çakan Devrekliler’le Bir Araya Geldi

IHA
26.10.2015 - 16:15Son Güncelleme :

ZEKİ ÇAKAN DEVREKLİLERLE BİR ARAYA GELDİ

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Zeki Çakan Devrekliler’le bir araya gelerek destek istedi.
MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan Devrek’e gelerek vatandaşlardan 1 Kasım’da yapılacak seçimlerde kendisine ve arkadaşlarına destek vermelerini istedi. Devrek’teki esnafları ve bastoncuları ziyaret eden Çakan, ilçeye yaptığı ziyaretle ilgili değerlendirmeler yaptı. Çakan konuşmasında, "89-92 yıllarında Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğünde bulundum ve 84-89 yıllarında da Zonguldak Belediye Başkanlığı yaptım bu görevlerim esnasında ülkeme ve Zonguldak’a elimden geldiğince hizmette bulundum. Bugün Devrek ilçemizde gezerken görüyorum ki, o dönemde yapmış olduğumuz hizmetlerin tamamından vatandaşımız son derece memnundu. Ama ne yazı ki 2001 yılında Köprü Başı Barajını dahi koruyamadılar ki ben 2001 yılında bu barajın temelini attım bu barajda yüzlerce insan çalıştı şu an 90 megavat enerji üretiyor ama ondan sonra gelen Çay Barajı dahil 4 baraja dahi dokunmadılar. Hiç biride hiçbir şey yapamadılar. Yazık bu Filyos Projesi o dört baraj bitmeden hayata geçmesi imkansızdır" dedi.
Milletvekili adayı Zeki Çakan, "TTK’ya 2000 yılında dört bin kişi alındı dört bini de madenci köylerinden alındı yani Zonguldak’ın evlatları alındı ama şimdi yakında 231 kişi işe aldılar onu da KPSS sınavı ile alıyorlar bu KPSS alınan işe girenlerin bu kömürü ne kadar tanıdıkları, kömürle ilgili tabirleri ne kadar bildikleri ve yer altında ne kadar çalışacakları Zonguldaklıların takdirindedir. Ben tecrübelerimin doruk noktasında ülkeme, Zonguldak’a hizmet için tekrar aday oldum7 Haziran seçimlerinden daha iyi, daha güzel ve daha fazla ilgi ve alaka görüyorum. Allah nasip ederse inşallah ikinci sıra adayımız olan Yavuz Erkmen’de milletvekili olarak bizle beraber olarak gönderilir. Çünkü millet artık insanları masaya yatırıyor bakıyor hangi hangisi hizmet edecekse ona oy vermeyi düşünüyor” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Zeki Çakan Devrekliler’le Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zeki Çakan Devrekliler’le Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı