Ege Haberleri

  Zeki Bulut göreve başladı

  Ferah IŞIK / DENİZLİ, (DHA)
  17.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın koruma müdürüyken, son kararnameyle Denizli Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Zeki Bulut görevine başladı. Merkeze atanan eski emniyet müdürü Atilla Çınar'dan görevi devralan Zeki Bulut koltuğuna oturdu.

  Basın mensuplarının alınmadığı devir teslim töreni öncesinde, yeni müdür Zeki Bulut, kendisini karşılayan emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve birim amirleriyle tek tek tokalaşarak tanıştı. Tören mangasını selamlayan Zeki Bulut, daha sonra görevini devralacağı Atilla Çınar'la makam odasına çıktı. Burada Atilla Çınar'a hizmetlerinden ötürü plaket veren Zeki Bulut, yaptığı konuşmada “Böyle bir görevi devralmaktan ötürü heyecanlı ve gururluyum. Diyarbakır'da beraber çalıştığım, personeli olduğum, gururla takip ettiğim değerli ağabeyimden görevi devralmak heyecanımı ve gururumu arttırdı. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum” dedi.
  Görevi Zeki Bulut'a devreden Atilla Çınar, daha sonra kendisini uğurlayan tören mangasını selamladıktan sonra Denizli'den ayrıldı.
  Basın mensuplarının alınmadığı devir teslim töreninin görüntüleri emniyet birimleri tarafından medyaya dağıtıldı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı